RuyaTabirleri.com

Rüyada Dut Ağacı Görmek

Rüyada dut ağacı görmek, gönül ferahlığına, dünya nimetlerinin bolluğuna, kazancın artışına ve uzun bir ömür sürmeye rivayet edilir. Bu rüya sıkıntıların son bulacağının habercisidir ve rüya sahibi için hayırlı olacak olaylara ve değişikliklere işaret eder. Rüya sahibinin meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına tabir edilir.

Rüyada Dut Toplamak

Rüyada dut toplamak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını alacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, beklentilerini karşılayacağına ve başarıya dair hayallerini gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Dut Üzümü Görmek

Rüyada dut üzümü görmek, rüya sahibinin ağız tadı içinde geçireceği, sağlıklı ve uzun bir hayata işaret eder. Kişinin etrafında kendisi için hayırlı kişilerin olacağına, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına ve gönlünce bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada Dut Ağacı Dikmek

Rüyada dut ağacı dikmek, rüyayı gören kişinin hayattaki amaçları olarak kabul edilir. Rüya sahibinin yarınlara ve geleceğe karşı bazı planları olduğu ve kendisinin bunların alt yapısını oluşturmak için çabaladığı anlamına gelir. İleride hayır, başarı, kazanç ve mutluluk getirecek adımlar atmaya rivayet edilir.

Rüyada Dut Ağacı Kesmek

Rüyada dut ağacı kesmek, uğursuzluktur diye yorumlanır. Rüya sahibinin deyim yerindeyse basiretinin bağlanacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, işlerinde hata üstüne hata yapacağına, bu durumda da hayatının kötü yönde ilerlemeye başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Dut Ağacı Görmek ve Yemek

Rüyada dut ağacı görmek ve yemek mutluluk ve sevinç olarak açıklanır. Rüya sahibinin hedeflerinin gerçekleşeceğine, başarısının ve kazancının sürekli olacağına, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dut Ağacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. engin (10 Ekim 2014 saat: 23:56)

  Rüyamda eski evimizin önundeki dut agacını gördüm. Dut ağacı büyük ve kalın gövdeliydi aynı zamanda asirlik çınar agaçları gibi içinin bir kısmı boştu. Ve bu dut agacı İçten yanıyordu.o sesnada bizim evden oraya uzanmış küçük bir hortum gördüm. Bi an o suyun onu söndürecek güçte olmadığını düşündüm ama herşeye rağmen ateşi söndürmek için üzerime düşeni yapmam gerektiğini düşundüm. Ve suyu tuttugum yerdeki atesin söndügünü gördüm. Sonuç olarak dut ağacı tamamen yanmamış oldu ve kurtuldu.

 2. zehra (19 Nisan 2014 saat: 07:43)

  ruyamda okadar buyuk okadar guzel bi dut agaci gordumki bizim bahcemizdeymis ama renkleri okadar guzeldiki salkim salkim dutlar vardi yemeye doyamiyordum cok tatli ve guzeldi hayatimda okadar guzel bi agac bidaha gormedim altina oturmus dinleniyordum hemde oturdugum yerden yiyordum sonra iki erkek bana laf atiyor bende esim duyup kizardiye adamlara donup makmiyodum bahcenin obur tarafina gectim ama agacin dallari orayada uzaniyordu.

 3. yasemin (22 Mart 2014 saat: 12:37)

  köyümüzdeki evin yanında bir dut ağacı var bir de karşı komşumuzun evinin önünde dut ağacı var komşumuz bizim kapının önündeki ağacın başında bense onun kapısının önündeki ağacın başındayım (gördüğüm komşumuz vefat etti uzun yıllar önce) komşumun ağacının bir benim ağaımın iki dalı kırılmış göya ben üstüne çıkınca kırmışım dalı ama dallar yeşil ve yapraklı sonra avucumda iki adet dut görüyorum dutun mevsimi bitmek üzereyken denk geldiğimiz için dut böle parlak güzel değil yarısı yaralı bereli gibi..eşime diyorum ki bu sene dut yiyememiştim çok iyi oldu bak dut buldum diye avcumun içindeki dutları gösteriyorum derken uyandım

 4. selma basralı (20 Şubat 2014 saat: 19:02)

  rüyamda köydeki evimizin bahçesindeki kocaman dut ağacını gördüm.bundan 15 yıl önceki haliydi kocaman kocaman üzümleri vardı yerde tepesinde o kadar çoktu ki yemek istiyorum topluyarum fakat yitemiyorum üzüme gelen arılar vardı arıyı öldürmeye çalışıyorum arı dyere düşüyor fakat ölmüyor.babama diyorum ki biraz kesseniz evin önü açılacak küçük bir dal kopartıyo babam dal küçücük ama o kadar çok güzel ki öylece uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,