RuyaTabirleri.com

Rüyada Dut Ağacı Görmek

Rüyada dut ağacı görmek, gönül ferahlığına, dünya nimetlerinin bolluğuna, kazancın artışına ve uzun bir ömür sürmeye rivayet edilir. Bu rüya sıkıntıların son bulacağının habercisidir ve rüya sahibi için hayırlı olacak olaylara ve değişikliklere işaret eder. Rüya sahibinin meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına tabir edilir.

Rüyada Dut Toplamak

Rüyada dut toplamak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını alacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, beklentilerini karşılayacağına ve başarıya dair hayallerini gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Dut Üzümü Görmek

Rüyada dut üzümü görmek, rüya sahibinin ağız tadı içinde geçireceği, sağlıklı ve uzun bir hayata işaret eder. Kişinin etrafında kendisi için hayırlı kişilerin olacağına, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına ve gönlünce bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada Dut Ağacı Dikmek

Rüyada dut ağacı dikmek, rüyayı gören kişinin hayattaki amaçları olarak kabul edilir. Rüya sahibinin yarınlara ve geleceğe karşı bazı planları olduğu ve kendisinin bunların alt yapısını oluşturmak için çabaladığı anlamına gelir. İleride hayır, başarı, kazanç ve mutluluk getirecek adımlar atmaya rivayet edilir.

Rüyada Dut Ağacı Kesmek

Rüyada dut ağacı kesmek, uğursuzluktur diye yorumlanır. Rüya sahibinin deyim yerindeyse basiretinin bağlanacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, işlerinde hata üstüne hata yapacağına, bu durumda da hayatının kötü yönde ilerlemeye başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Dut Ağacı Görmek ve Yemek

Rüyada dut ağacı görmek ve yemek mutluluk ve sevinç olarak açıklanır. Rüya sahibinin hedeflerinin gerçekleşeceğine, başarısının ve kazancının sürekli olacağına, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,