RuyaTabirleri.com

Rüyada Dut Görmek

Rüyada dut görmenin birçok anlamı vardır. Rüyayı gören kişinin rüyasında gördüğü dutun rengine, tadına ve biçimine göre açıklanmaktadır. Dut görmek eğer o meyvenin mevsiminde ise hayırlı ve bol kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Dut Yemek

Kişinin rüyasında dut yediğini görmesi kişi için önündeki zaman diliminde sıkıntıya, kedere düşeceği anlamına gelmektedir. Rüya da dut görmenin bir diğer anlamı da çevrenizde olan kişilerin sizi çekemediği ve sizin statünüzde gözünün olduğudur. Dut rengine göre farklılık gösterir. Eğer dut beyaz ise beklediğiniz, istediğiniz kısmettir. Siyah dut ise ailevi hayatınızda sizi zor günler sizi beklemektedir. Ama şayet dut olmamış ise yani tam olgunlaşmamışsa sizin duygusal hayatınızda, sevdiğinizden ya da değer verdiğiniz birinden bir cevap beklerken ciddi olarak düş kırıklığı yaşayabilirsiniz. Rüyanızdaki dutun rengi hafifçe sarıya çalıyorsa bu rüyayı gören kişi açısından hastalığa delalet eder. Bazı rüya tabircilerinin dediklerine rüyada göre beyaz ve olgun dut yiyen birisi, eli açık birisi tarafından hayır ve menfaat görür. Rüyada siyah dut yemek ailesi içerisinde çocuğu ile ya da hanımı ile ilişkileri bozulup kavga çıkacağına işarettir.

Rüyada kırmızı dut görmek

Rüyasında kırmızı dut görüp onu yediğini görmek, tasavvufi yönden açıklanmak gerekirse dini vecibelerini yerine getiren hayırlı biri olacağına, aynı zamanda da kırmızı dut görmek rüyada eğlence ve huzurdur.

Rüyada kuru dut görmek

Rüyada kuru dut görmek, iş hayatınızda bol kazançlı günlerin sizi beklediğine işaret eder. Kişi rüyasında kuru dut toplanmış bir kova yahut tepsi görürse, malının daha çok artması ve bunları harcamadan biriktirmesine işarettir. Rüyasında kişi dutu bir başkasına veriyor ise kazandığı malından mülkünden, parasından eşine dostuna vereceğine işaret eder.

Rüyada dut ağacını kesmek

Rüyada dut ağacını kesmek kişinin, sevdiklerinden ayrılmasına, gittiği yerden hasret çekmesine ve elde ettiği gelirin eksilmeye başlayacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: