RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Dut Yemek

Rüyada dut yemek, geçim sıkıntısının bitmesi, başarıya engel olan sorunların giderilmesi, mutluluğa giden yolların, kısmetin ve şansın açılması anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kendisine zarar veren ve huzursuz olmasına neden olan bazı unsurların ve insanların artık ilerlemesine mani olamayacağına bu sayede kişinin hayatının olabileceği kadar güzelleşeceğine, değişeceğine ve yaşayacağı yeniliklerin kendisine hayır getireceğine rivayet edilir.

Rüyada Dut Ağacı Görmek

Rüyada dut ağacı görmek, düzenli bir aile hayatı olan, işinde disiplinli, çocuklarının geleceği için var gücüyle çalışan, hırslı, azimli, çalışkan ve zengin bir kimsenin varlığına alamet eder. Kurulu düzene sahip olan ve bu düzeni sürdürmek için çabalayan birine yorulur.

Rüyada Dut Toplamak                 

Rüyada dut toplamak, rüya sahibinin başarıları ile tanınır ve bilinir olacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına, ticaretinin gelişeceğine, büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına işaret eder. Rüyada dut toplamak hem özel hayatta hem de iş hayatında mutlu olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Dut Toplamak ve Yemek

Rüyada dut toplamak ve yemek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri yaptığı işte bolluk ve bereket içinde geçireceği günler göreceğine ve şimdiye kadar yaptığı çalışmaların meyvesini vereceğine alamet eder.

Rüyada Kırmızı Dut Yemek

Rüyada kırmızı dut yemek, tatlı dilli, hoş sohbet, anlayışlı, büyüklerine karşı saygılı, küçüklerine karşı sevgili, hem dinde hem de ahlakta olgun, ağır başlı, oturmasını ve kalkmasını bilen bir kişiye delalet eder.         

Rüyada KaraDut Yemek

Rüyada karadut yemek, iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi hasta ise, Allah’ın izni ile eski sağlığına kavuşacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi sağlıklı birisi ise sağlıklı durumunun uzun süre bozulmayacağına ve sağlığının kıymetini bilmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!