RuyaTabirleri.com

Rüyada Duvak Görmek

Rüyada duvak görmek, hayallere kavuşmaya, duaların kabulüne, eğlenceye, neşeye, keyfe, şansa ve kısmete delalet eder. Rüyasında duvak gören kişinin hayatı capcanlı, renkli, eğlenceli ve mutlu geçer. Rüya sahibi hayattan tat almaya bakan, hiçbir şeyi dert edinmeyen, en kötü şartlarda bile kendine keyif alacak, moral bulacak ve gülümseyebilecek şeyler çıkarabilen kişi olarak tabir edilir. Duvak, mutluluğun ve başarının sembolüdür. Kim ki rüyasında beyaz bir duvak görür mutlaka istediği ve düşlediği şeye kavuşur. Bu kişinin şansı da kısmeti de hiçbir zaman azalmaz.

Rüyada Duvak Takmak

Rüyada duvak takmak, muradını almak ve sevdiğine kavuşmak anlamına gelir. Bir yandan da rüya sahibinin büyük bir arzusu olduğuna ve bunun gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüyasında duvak taktığını gören kişinin her işi yolunda gider.

Rüyada Duvak Almak

Mutluluk verecek, sevinçli haberler almak anlamına gelir. Rüya sahibi yakın zamanda çok güzel bir teklif alabilir. Bu teklifi kaçırmaz ve geri çevirmezse eğer mutlu olacağı günlere kavuşacak demektir.

Rüyada Duvak Çıkarmak

Moral bozacak olaylar yaşamaya ya da sözler işitmeye delalet eder. Rüya sahibi duyacağı bir haberi ya da yaşayacağı bir olayı gereğinden fazla kafaya takıp, kendini boşu boşuna yıpratacak demektir.

Rüyada Duvak Kaybetmek

Rüya sahibinin çok üzülmesine ve belki de yıllar boyu unutmamasına neden olacak bir musibetle karşılaşmasına delalet eder. Bu olay rüya sahibine ilk zamanlar tahammül edemeyeceği kadar büyük sıkıntı verip gözyaşı döktürecek ancak yıllar sonra etkisi azalacaktır.

Rüyada Duvak Çıkarmak

Rüya sahibinin sonu kendisi için hayırlı mı yoksa hayırsız mı olacağına bakmadan bir işten son anda vazgeçmesine sonradan da pişman olmasına tabir edilir. Bu rüya bazen uğursuzluk anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!