RuyaTabirleri.com

Rüyada Duvak Takmak

Rüyada duvak takmak, bekar kızlar için evliliğe ve nişan, söz gibi olaylara; bazen de kısmetin açılmasına, aşık olduğunuz kişiden gelecek bir teklife yorumlanır. Rüyasında bembeyaz ve uzun bir duvak takan kişinin yine uzun ve çok huzurlu bir aile hayatı olur. Siyah duvak ilişkilerinizde problemler olduğunun ve eşinizle aranızda birtakım sorunlar bulunduğunun habercisi iken; eski duvak ayrılığın, yeni duvak ise yeni bir ilişkinin habercisidir. Rüyada bir kadının duvak takması genellikle karşısına çıkacak hayırlı bir kısmetin göstergesidir. Bazen de böyle bir rüya yolculuğa, çıkacağınız bir maceraya, insan ilişkilerine, dostlarınızla birlikte yapacağınız planlara yorumlanır.

Rüyada Gelin Duvağı Görmek

Rüyada görülen gelin duvağı, genellikle sevinç ve mutluluk, arzu edilen şeylere kavuşma, dileklerin ve duaların kabulü anlamına gelmektedir. Böyle bir rüya gören kişi muradına kavuşur. Eğer hasta ise şifa bulmaya, evliler için güzel ve hayırlı bir evlada, borçlular için borçlarını ödemeye, sıkıntıda olanlar için ise sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Gelin duvağını bir erkek görse bu rüyası o kimsenin ahlaklı ve gösterişli bir kadınla evlenmesi anlamına gelmektedir. Rüyada siyah gelin duvağı, sıkıntı ve kederken; beyaz ve parlak gelin duvağı ise, güzel bir gelecek, kişinin sıkıntılardan kurtulması ve umduğuna nail olması anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada görülen gelinlik kişinin kuracağı ailenin ve yuvanın sembolüdür. Gelinlikte görülen güzellikler veya çirkinlikler evlendiğiniz zaman yaşayacağınız olaylara ve evliliğiniz nasıl geçeceğine delalet eder. Güzel bir gelinlik uzun ve parlak bir geleceğe; eski, yıpranmış gelinlik ise aile hayatındaki huzursuzluklara yorumlanır.

Rüyada Duvak Takmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada duvak takmak, kişinin muradının bir sembolüdür. Bu rüya, gerçek hayatınızdaki beklentileriniz, dilek ve isteklerinizin dışavurumu olarak kabul edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!