RuyaTabirleri.com

Rüyada Duvar Boyamak

Rüyada duvar boyamak, kişinin karşısına çıkan her engele bir fırsat gibi bakacağını ve bakış açısını değiştirdiği, başına gelen her sıkıntıya olumlu açılardan baktığı için er ya da geç istediği sonuca ulaşıp, başarılı bir kimse olacağına delalet eder. İş yaşantısında da başkalarının söylediği sözlere kulak asmadan, en doğru yoldan ilerlendiğine, hak edilenin alın teri ile kazanılacağına alamettir. Evlilik ile ilgili meselelerde sıkıntı veya sorunlar yaşayan, karşısına engeller çıkan kişiler için de sonucun güzel olacağını, sevdiği insanla eninde sonunda bir araya geleceğini müjdeler. Bardağa her zaman dolu tarafından bakılması gerektiğinin altını çizen rüya, gelecek güzel günlere işaret eder.

Rüyada Duvar Yıkmak

Düşmanı olanların kendi çabaları ile onları mağlup edeceğine, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, doğru ve akıllı hareket edilmesinin zorunlu olduğuna işaret eder. Duvar yıktığını gören kişi yaşamda her zaman çok güçlü, ayaları üstünde duran, zorluklar karşısında hemen pes etmeyen ve her zaman daha dirayetli olmaya çalışan biridir ve hayat güçlüklerle dolu olsa da sonunda kişinin amacına ulaşacağı, refah içinde yaşayacağı bir hale gelir.

Rüyada Duvar Yapmak

Hayati riskler altında olunduğuna ya da kişinin canına, malına veya huzuruna kast eden kimseler olduğuna, düşmanların eline koz vermemek için kişinin bazı tedbirler alacağına delalettir. Duvar yapmak hayatını koruma altına almak demek olduğu gibi, kişinin kendisine tehdit olarak gördüğü kimselerden uzak kalarak daha sakin ve içine dönük bir hayat yaşayacağı anlamına da gelir.

Rüyada Duvar Boyamanın Psikolojik Yorumu

İçinde bulunduğu karamsar ruh halini daha pozitif bir şekle dönüştürmeye çalışan, kendisi de dahil olmak üzere çevresindeki herkese moral aşılamaya çalışan kişileri sembolize eder. Duvar boyayan kişiler hayattan tat almayı iyi bilen, başlarına gelen olaylardan ders çıkaran kimselerdir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!