RuyaTabirleri.com

Rüyada Duvar Saati Görmek

Rüyada duvar saati görmek, hayırlı, güzel ve olumlu değişimlere, aksiliklerin ortadan yok olmasına, işlerde bereketin ve verimliliğin artacağına, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının, ağız tadı, sükûnet ve keyif içinde geçeceği, içine dert edeceği büyük sorunları olmayacağı, sıkıntılarının kalıcı değil geçici olacağı anlamına gelir. Rüyada duvar saati görmek, sağlıklı, uzun ve güzel bir hayat yaşamaya işaret eder.

Rüyada Duvar Saati Hediye Almak

Rüyasında duvar saati hediye aldığını gören kişi, ulu ve yüce bir kimseden akıl alacak ya da varlıklı bir kişinin kendisine malından ve parasından vermesi sayesinde rahata kavuşacak demektir. Rüya sahibinin ömür boyu minnettar kalacağı ve ne yapsa borcunu yine de ödeyemeyeceği bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Duvar Saati Almak

Rüyada duvar saati almak, yakın ilişkiler içinde bulunan kişilerle iyi geçinmeye, onlarla birlik ve dayanışma içinde aynı zamanda hem fikir olmaya bu sayede pek çok zorluğun üstesinden gelmeyi başarmaya ve önemli işler yaparak, karlı işlere girmeye tabir edilir.

Rüyada Saat Sesi Duymak

Rüyada saat sesi ya da tıkırtısı duymak, rüya sahibinin hem fiziksel hem de psikolojik olarak çelik gibi sağlam olduğu, kendisine çok kıymet verdiği için bedenine iyi baktığı, disiplinli ve düzenli bir hayat yaşadığı bu sayede de hiç hastalanmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Saat Takmak

Rüyada saat takmak ya da saat taktığını görmek, rüya sahibinin parlak fikirleri, kıvrak zekâsı ve yaratıcı projeleri ile dikkat çekeceği ve herkesin peşinde koşacağı kimse haline geleceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüya sahibinin başarılarının arkasındaki kişiye delalet eder. Bu kişi sayesinde, rüya sahibi her işini, gücünü kolaylıkla halledebiliyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: