RuyaTabirleri.com

Rüyada Duvar Yıkmak

Rüyada duvar yıkmak, manevi açıdan güçlenileceğini ve değişim yaşanacağını bildirirken, kişinin olaylara ve hayatındaki önemli unsurlara bakış açısında da önemli farklılıklar ortaya çıkacağını işaret eder. Baştan sona büyük bir değişimin habercisi olan rüya azim ve hırsla çalışan kişinin sonunda zafer elde edeceğini, uğruna savaştığı, mücadele ettiği durumların hepsinden başarıyla sonuç alacağını bildirir. Mahkemesi olanların lehlerine çıkan sonuçlarla yüzü gülerken, hapis hayatı yaşayanların özgürlüklerine kavuşarak mutluluktan gözyaşı dökeceklerine, küskün olunan bir arkadaş veya akrabayla aradaki buzları eriterek konuşmalar yapılacağını delalet eder. Tüm engellerin kalktığını bildiren rüya, suçlamalardan arınacak olmayı, iftiralardan kurtulmayı ve yeniden hak ettiği konumda bulunmayı da tabir eder. Duvar yıkan kişiler büyük mertebeler elde ederler ve toplum nazarında önemli işlere imza atarlar.

Rüyada Kazmayla Duvar Yıkmak

Kendi çabalarıyla bir yere gelecek olmanın ve kariyer basamaklarında bilgisi, becerisiyle övgü toplayan kişinin özellikle çalışma hayatında engel tanımaz, göz pek biri olarak ün salacağına işarettir. İbadet konularında titizlik gösterileceğini ve dünyevi istekleri elde ederken maneviyatı da elden bırakmayacak olan rüya sahibinin pek çok sevap işleyeceğini de bildirir. Parasal konuların halledilmesi için çıkan fırsatları değerlendirmek gerektiğini ve bir müddet borç ödense, sıkıntı çekilse de ilerleyen zamanlarda çok rahat edileceğinin tabiridir.

Rüyada Duvardan Atlamak

Hızlı ve ani bir değişim sürecinin ifadesi olan rüya kişinin beklemediği bir anda alacağı teklifle şaşkınlık yaşayacağını, dar görüşlülükten kurtulup olaylara nesnel bakabilmesi sayesinde hayatını dilediği hale sokacağını ifade eder. Duvardan atlayan kişiler terfi eder, iş kurar veya sermaye sahibi olurlar. Miras elde etmek, ele geçen parayla yeni bir ev almak, iş kurmak ya da ülke değiştirmek gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Duvar Yıkmanın Psikolojik Yorumu

Lükse, konfora olan ilgiyi işaret eden rüya sahip olma duygusunun kişide çok yüksek olduğunu belirtir. Kendinden aşırı emin olma ve özgüvenin yüksekliğini egoya döndürme hali olarak da açıklanır ve kişinin zaman zaman boyunu aşan işlere dahi cesaretle giriştiğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!