RuyaTabirleri.com

Rüyada Duvara Tırmanmak

Rüyada duvara tırmanmak, zorluklara, çetin ve kişiyi yıpratacak hayat koşullarına işaret ederken, kişinin bu şartlar karşısındaki güçlü duruşuna da işaret eder. Bin bir zorlukla uğraşan ve hayat mücadelesi veren rüya sahibinin kolay bir hayata sahip olamayacağını ancak başına ne gelirse gelsin yolundan şaşmadan hareket etmeye devam edeceğinin de alametidir. Duvara tırmanmak, stratejik olarak kişinin tüm planlarının suya düşeceğini, ancak yine de kişinin yedek planlar yaparak inatla yoluna devam edeceğini tabir eder. Rüya sahibinin hayatını engellemek isteyen düşmanların sayıca çokluğuna ve kişiyi yakından takip ettiklerine de tabir edilen rüya dikkatli olmak gerektiğini ve donanımsız şekilde hareket etmemenin zorunluluğunu da gözler önüne serer.

Rüyada Duvara Tırmanırken Düşmek

Başarısızlıkla ve hayal kırıklığı ile dolu iş yaşamı olan rüya sahibinin, çabalarının sonucunu alamaması yüzünden büyük bir umutsuzluk yaşayacağını işaret eder. Kendisine olan güvenini de giderek yitirecek olan kişinin ailesinden alacağı destek sayesinde ayakta duracağını, iş sorunlarından kaynaklanan borçlarının artmasıyla daha da mutsuz bir hale geleceğini de bildirir. Zorluklarla açılan iş yerini kapatmak zorunda kalacak olan kişinin başkasının yanında çalışmaya başlamasının gururunu kıracağını ve çevresindeki kimselerin dedikoduları ile de aile hayatında gerginlikler yaşayacağını alamet eder.

Rüyada Duvara Tırmananları Görmek

Kariyer planları yapan rüya sahibinin, başarılı olmak için kendisinden önce aynı yollardan geçip başarı elde etmiş olan iş adamlarını örnek alacağına, yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına alamet eder. Hayatın kolay olmadığının bilincinde olarak, her şeyin üstesinden gelmek için doğru tercihler yapıp, risk alacak olmaya da tabir edilir.

Rüyada Duvara Tırmanmanın Psikolojik Yorumu

Güçlü ve kolay kolay pes etmeyen bir karaktere işarettir. Rüya sahibinin çetin koşullar karşısında zorlanmadığını ve karşısına çıkan her duruma yönelik bir plan geliştirebilecek kadar pratik zekaya sahip olduğunu işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: