RuyaTabirleri.com

Rüyada Duvardan Atlamak

Rüyada duvardan atlamak, karşılaşılan bir engelden kurtulmak ve bir düşmanı bertaraf etmek anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını gerçek anlamda zorlaştıran bir sorunla bambaşka bir şekilde çözüm bulacağını ve kişinin bundan sonra o sorundan kurtularak yoluna devam edeceğine işarettir. Çok yüksek bir duvardan atladığını gören büyük bir zorluğun üstesinden gelir. Alçak bir duvardan atlamak ise kişinin çalışma hayatında sık sık sorunlar çıkacağını ama hiçbirinin kişinin aşamayacağı şekilde bir sıkıntıya dönüşmeyeceğini bildirir.

Rüyada Duvardan Atlayıp Bacağını Kırmak

Duvardan atlayan fakat bacağını kırdığını gören kişiler yanlış yöntemlerle sorunlarını çözmek isterken daha büyük ve kötü bir probleme sahip olurlar. İyi niyetli de olsa fazla düşünmeden hareket eden rüya sahibinin zarar görmesine ve kendisini büyük bir sıkıntının ortasına sokacağına delalet eder. Her iki bacağını da kırdığını görenler için düşmanlarının kendilerine galip geleceğini ve kötü insanların sözleri, kulisleri nedeni ile mevcut işinden atılacağını, aile içinden gördüğü desteğin bir anda yok olacağını alamet eder. Beklenmedik kişilerden veya olaylardan yaşanacak hayal kırıklığı anlamına da gelir.

Rüyada Duvardan Atlarken Düşmek

Duvardan atlarken düşmek bir işin yarım kalacağına, muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına işarettir. Eğer kişi duvarı atladıktan sonra düşerse alacağı zarar daha az olur. Ancak daha duvarı atlayamadan düşerse bu durumda girişimleri en başında engellenir ve sonrasında kişi başka bir yola girmek zorunda kalır. Yarım kalacak işlerin ve kaçırılan fırsatların habercisidir.

Rüyada Duvardan Atlamanın Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin yaşamında pek çok düşmanı olduğunu düşünmesinin ifadesidir. Gerçekte olmayan ancak kişinin kendi kendine düşman olduklarını düşündüğü, şüphelendiği insanların varlığına inanmasını bildirir. Şizofrenik ve paranoyakça düşünceler içinde olunduğunu, olmayan şeyleri varmış gibi görmeye de yorumlanır. Duvardan atlamak bazen esaret altında bulunan kişilerin özgürlük mücadelelerine ve özgür olmak istemelerine de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!