RuyaTabirleri.com

Rüyada Duygulanmak

Rüyada duygulanmak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin amaçlarına nail olacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine bu sayede tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına tabir edilir. Rutin ve sıkıcı giden hayatın renkleneceğine, hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına yorulur.

Rüyada Duygulanmak Ağlamak

Rüyayı gören kişinin doğanın bin bir şifasına, nimetine ve güzelliğine kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında müjdelere vesile olacak olayların yaşanacağına, kişinin muradına ereceğine, düşüncelerini uygulama, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine rivayet edilir. Bu rüya, tam tersi şekilde değerlendirilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Duygusal Olmak

Rüyayı gören kişinin olumsuz günlerinden, düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan sıyrılmayı başaracağına, hayata karşı daha bir olumlu, hevesli ve inançlı olacağına, güzel günler için yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Duygusal Şarkı Söylemek

Rüyayı gören kişinin hislerini dile getireceğine, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına ve bunun için yollar bulacağına delalet eder. Bu, rüya sahibine çok iyi gelecek, içindekileri açığa vurarak kendisini çok daha rahat ve iyi hissetmesine vesile olacak demektir.

Rüyada Üzülmek

Rüyayı gören kişinin uykusunun tam aksine belki de şimdiye kadar hiç karşılaşmadığı kadar güzel olaylarla karşılaşacağına, barış ve sevgi içinde olacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına rivayet edilir.

Rüyada Dertlenmek

Rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağına, olumlu değişiklikler yaşayacağına, rahata ereceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: