RuyaTabirleri.com

Rüyada Düz Saç Görmek

Rüyada düz saç görmek, bir karışıklığın sona ermesi ve ferahlamak anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında kontrolden çıkan olayların yatışacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine yorumlanır. Kişinin kendisi ile barışık ve kendisini önemseyen şekilde hareket edeceğine, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine delalet eder. Düz saç, aile içindeki kavgaların ya da miras ile ilgili çıkmazların da sona ermesi müjdesini verir. Akrabalarla iyi geçinecek olan rüya sahibinin anne ve babasına hayattayken hürmetini esirgemeyeceğine, bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine de tabir edilir.

Rüyada Düz Saçını Kıvırcık Yapmak

Başkalarının işine burnunu sokmak suretiyle ve çokbilmiş hareketler içinde bulunmak nedeni ile yaşanacak sıkıntıların ifadesi olan rüya, kişinin sevimsiz ve başkaları nazarında hoş karşılanmayan biri haline geleceğine, arkasından konuşanın çok olacağına ve arkadaşlarından da sert eleştiriler alacağına yorumlanır. Çenesine hakim olmakta zorlanan rüya sahibinin, üstüne vazife olmayan durumlarda söz sahibi olmaya çalışmasının pek çok kişiyle arasında husumet yaşanmasına neden olacağını da bildirir.

Rüyada Düz Saçlı Olmak İstemek

Yaşadığı sorunlardan bunalan, bir an için de olsa nefes almaya ihtiyaç duyan ve kısa bir tatil için hazırlık yapan rüya sahibinin yardımına koşacak bir arkadaşın varlığına alamet eder. Geçici de olsa sorunlara çözüm bulacak olan kişinin rahat nefes alacağını ve bu süreçte biraz daha toparlanacağını da ifade eder.

Rüyada Düz Saç Görmenin Psikolojik Yorumu

Sade bir hayat yaşama arzusunda olan rüya sahibinin gösterişten uzak hayatı tercih edeceğine ve özellikle manevi olarak kendisini ilim ve dine adayacağına, bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!