RuyaTabirleri.com

Rüyada Ebe Görmek

Rüyada ebe görmek, hayırlı bir kişi ile karşılaşmaya ve ondan hayır görmeye işaret eder. Eli bol, akıllı, eğitimli, görgülü ve asil bir kişinin varlığına yorulur. Topluma faydalı işler yapmakla bilinen, herkes tarafından saygı gören ve sevilen bir kimse üzerinden açıklanır. Bu kişinin insanlığa faydası olacağı işler için tüm imkânlarını seferber edecek kadar geniş gönüllü kimse olduğu ve yüce gönüllü olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Ebe Olmak

Rüyada ebe olmak, rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşacağı ve sıkıntısının biteceği anlamına gelir. Bir kişiden gelecek hayır sayesinde maddi yükümlülüklerin hafifleyeceği ve borçların ödeneceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Ebelik Yapmak

Rüyada ebelik yapmak, huzurlu bir yaşama kavuşmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin sağlam ve iyi bir düzen kurmayı başaracağına, işlerini yoluna koyacağına ve çevresinin de güzel ve hayırlı kişilerle dolacağına alamet eder.

Rüyada Hemşire Görmek

Rüyada hemşire görmek, rüya sahibinin zor durumda olan bir yakınının başını dertten kurtarmak için ona karşı büyük bir fedakârlık yapıp, insanlık örneği göstereceğine ve onun için malından ve parasından harcayacağına delalet eder. İyi mizaçlı ve iyi kalpli bir kişi olmaya yorulur.

Rüyada Hastabakıcı Görmek

Rüyada hastabakıcı görmek, rüyayı gören kişinin en zor anında desteğini kendisinden esirgemeyecek, ona kol kanat gerecek, açığını ve eksiğini kapatacak, ayıbını örtecek ve düştüğünde kendisine el uzatıp ayağa kalkmasını sağlayacak birine tabir edilir.

Rüyada Hasta Görmek

Rüyada hasta görmek, hayırlara delalet eder ve tam tersi şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin huzurunun yerinde olacağına, işlerinde berekete kavuşacağına, parasının ve malının çoğalacağına, borcunun kalmayacağına ve ağız tadının yerinde kalacağına delalet eder. Kötü günlerin geride kalacağına, kişinin sevdikleri ile bol muhabbette olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: