RuyaTabirleri.com

Rüyada Ecnebi Görmek

Rüyada ecnebi görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ya da iş hayatında yaşadığı bir problemden ötürü çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, bu durumdan kurtulmak için kendisine yardımcı olacak birini görmek ya da bu durumu düzeltmek ve daha rahat karar verebilmek için kafasını dinlemek amacıyla uzak bir yere bir yolculuğa çıkacağına alamet eder. Ayrıca, rüya sahibinin pek zahmet çekmeden kazanacağı bazı şeylere delalet eder.

Rüyada Ecnebi Erkek Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili olarak çıktığı yolculuktan hayırlı bir şekilde güzel haberler ile döneceğine, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine alamet eder.

Rüyada Ecnebi Kadın Görmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı bir sorunu çözmek ve yaşadığı sıkıntılara çözüm bulmak için çıkacağı bir seyahatten sorunlarını çözmüş, işlerini yoluna koymuş ve sevineceği atılımlar yapmış olarak döneceğine ve çok hayırlı kazançlar elde edip büyük başarılar kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Ecnebi Mezarlığı Görmek

Rüyayı gören kişinin, işlerinin yakın zaman içinde çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada Yabancı Görmek

Rüya sahibinin, hayat içinde çok sevip değer verdiği ancak uzun bir zamandan beri görüşemediği bir kişi ile tekrar biraraya geleceğine ve epey zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!