RuyaTabirleri.com

Rüyada Eczacı Görmek

Rüyada eczacı görmek genellikle yaşlı kimseler için şifa bulacakları bir döneme gireceklerini, ağrıları olanların rahat bir nefes alacaklarını bildirir. Kişinin başı sıkıştığında, yardıma ihtiyaç duyduğunda çevresinde çok fazla insan bulmasından dolayı duygusal anlar yaşayacağını, hiçbir zaman yalnız kalmayacağı gibi, sevdiği kimseler tarafından aynı duygularla sarmalanacağını da bildirir. İyi niyetli kişilerle tanışmak, her işte kolaylık yaşamak, şanslı olmak demektir. Çok büyük sıkıntılar olmadan, belli bir düzene sahip olarak yaşamanın, kişinin bilek gücünü kullanacağı bir meslek seçerek rızkını kazanacağının da habercisidir. Eğitimde ilerlemek, yabancı dil öğrenmek, insanlığın hayrına işler yapılacak ortamlarda bulunmak ve hayır kurumlarıyla işbirliği yaparak sevap işlemek manasına gelir. Fen alanında başarı sağlamaya veya gençler için tıp okumak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Eczacı Olduğunu Görmek

Kişinin karşısına çıkacak bir fırsat sayesinde çok sayıda insana yardım edebileceğini ve alacağı dualar sayesinde ömür boyu sıkıntı yaşamayacağını, sırtının yere gelmeyeceğini ve bol rızık sahibi olacağını bildirir. Çok iyi kalpli olan rüya sahibinin merhameti sayesinde, her zaman insanlardan sevgi göreceğini, dürüstlüğü ve yardımseverliği ile çalıştığı alanda sayılan, mevki sahibi biri olacağını alamet eder. Eğitim alan kimselerin sınavlardaki yüksek notları sayesinde geleceklerini sağlam temeller üzerine inşa ettiklerini ve kariyer sahibi olacakları bir meslek edineceklerini de bildirir.

Rüyada Eczacıyla Kavga Etmek

Gereksiz bir inat yüzünden işlerin bozulacağını, kişinin yanlış yaptığını bilmesine rağmen, tavrından geri kalmayıp olayları daha da içinden çıkılmaz hale getireceğini bildirir. Yanlış seçimlerin bedelinin özellikle maddi konularda ağır şekilde ödeneceğini de işaret eder. Yaşlı kimseler için yakınlarının uyarılarını dinlemeyip sağlıklarını riske atacaklarını ve bir müddet sıkıntı yaşayacaklarını alamet eder.

Rüyada Eczacı Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli başkalarından yardım beklemek, beklentilerini çok yüksek tutmak ve genellikle hayal kırıklığı yaşamak, insanların davranışlarına, hayat şekillerine karışmak anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!