RuyaTabirleri.com

Rüyada Eğlence Görmek

Rüyada eğlence görmek, rüya sahibinin beyhude işler peşinde koştuğuna, çok büyük ve ulaşılmaz hayaller kurduğuna, imkânsız olan işlerin peşinde koştuğuna ve bu nedenle de sürekli hayal kırıklığı yaşadığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin,  acı acıyı keser felsefesiyle yaşadığına, fakat bu fikrin kendisine daha fazla zarar verdiğine, bu yüzden de içine düştüğü buhranın giderek arttığına işaret eder. Rüyada eğlence görmek, tam tersi anlama gelir ve rüyayı gören kişinin üzüleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eğlendiğini Görmek

Rüyada eğlendiğini görmek, büyük sıkıntı, dert ve sorun yaşamaya, kötü ve zor günler yaşamaya, psikolojik olarak kendini kötü hissedip, depresyona girmeye, evden çıkmaz olmaya ve bir süre insanlarla iletişimi, hayatla da bağını koparmaya işaret eder.

Rüyada Eğlence Yeri Görmek

Rüyada eğlence yeri görmek, dünya işlerine dalmaya, yalan ve yanlış işlerden medet ummaya, vefasız kişilerden hayır beklemeye, sonunda da hüsrana uğramaya delalet eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse aklının beş karış havada olduğuna ve bu sebeple uçarı kararlar aldığına tabir edilir.

Rüyada Eğlence Mekânı Görmek

Rüyada eğlence mekânı görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanların kendisine hiç benzemeyen, hileli ve fesat işler peşinde olan, başkasının hakkına göz diken ve kendisine de kötülük etmek peşinde olan kişiler olduğuna delalet eder.

Rüyada Dans Görmek

Rüyada dans görmek, hayal dünyasında yaşayan, olmayacak şeylere gönül bağlayan ve gerçekleşmesi mümkün olmayan işlerin peşinde koşan, imkânsız aşkların yolunu tutan bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada Dans Etmek

Rüyasında dans ettiğini gören kişinin hayallerinin gerçekleşmeyeceği, planlarının, programlarının, projelerinin ve fikirlerinin tutmayacağı, şansının ve kısmetinin kapanacağı, uğursuzluklarının peşini bırakmayacağı anlamına gelir ve hayırlı bir rüya olmadığı şeklinde yorum yapılır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!