RuyaTabirleri.com

Rüyada Ehlibeyt Görmek

Rüyada ehlibeyt görmek, rüyayı gören kişinin, kendisini çok üzen olaylar yaşayacağına, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, sorunlarının çözüleceğine ve kazancının eskisinden daha iyi bir hal alıp kurmak istediği hayat için daha uygun şartlar sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Ehlibeytten Birini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel günler göreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine ve bu sayede kazanacağı mal ve mülk sayesinde çok hayırlı kazançlar elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Hazreti Hasan’ı Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder. Aynı zamanda, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada Hazreti Hüseyin’i Görmek

Rüya sahibinin, günden güne içini kemiren ve kendisini çok yıpratan sorunların Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, aile hayatında mutluluktan havalara uçacağı haberler alacağına ve girdiği işlerde kendisini her zaman ispatlayacağına rivayet eder.

Rüyada Ashab-ı Kiram Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!