RuyaTabirleri.com

Rüyada Ehliyet Görmek

Rüyada ehliyet görmek, iyi günler görmeye, sıkıntılardan, yokluktan ve borçlardan kurtulmaya, hedeflerine emin ve doğru adımlarla ilerlemeye, başarılı olmaya, hayallerine kavuşmaya ve huzurlu yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin çok kısmetli olacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Ehliyet Almak

Rüyada ehliyet almak, kişinin kurulu bir düzeni olsun diye gösterdiği emeğin ve verdiği mücadelenin boşa gitmeyeceğine, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına ve insanlar içinde sözü geçen kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Ehliyet Kaybetmek

Rüyada ehliyet kaybetmek, rüyayı gören kişinin gerçekte ne istediğini bilemez olmuş bir duruma düşeceğine, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, yanlış işlere girip mutsuz olacağına ve mutsuz oldukça da daha çok hata yapacağına delalet eder.

Rüyada Ehliyet Sınavını Kazandığını Görmek

Rüyada ehliyet sınavını kazandığını görmek, rüya sahibinin hayatında gerçekleştirmek istediği her işi başarı ile gerçekleştireceğine, hayırlı ve güzel kısmetler elde edeceği, şansının ve bahtının açık olacağı anlamına gelir. Kişinin hak ettiği güzel yaşama kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada İkametgâh Görmek

Rüyada ikametgâh görmek, rüya sahibinin kendine olan özgüveninin artacağı işler yapacağına böylece sahip olduğu yeteneğin ve zekâsının farkına varıp, bundan sonrası için başarısının daim olacağına işaret eder.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Görmek

Rüyada nüfus cüzdanı görmek, rüyayı göre kişinin çok büyük bir müjde alacağına ve daha önce hiç yaşamadığı kadar güzel ve kutsal duygular hissedeceğine ve sabırsızlıkla bekleyiş içine gireceğine yorulur.

Rüyada Evlilik Cüzdanı Görmek

Rüyada evlilik cüzdanı görmek, kişinin karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,