RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Ekin Biçmek

Rüyada ekin biçmek, rahat yaşamaya, zorluk çekmeden, derde ve kedere düşmeden bir ömür geçirmeye, kolay şekilde rızık elde etmeye ve Allah’ın en güzel nimetleri ile nasiplenmeye tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle de iş hayatında yaşadığı çıkmazlara karşı yeni yollar keşfedeceğine böylece, yalnız işlerini hafifletmekle kalmayacağına, aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına tabir edilir.

Rüyada Ekin Biçtiğini Görmek

Rüyada ekin biçtiğini görmek, esasen hem avantaj hem de dezavantaj olarak kabul edilir. Yani bir yandan iyilik ve hayra kavuşmaya bir yandan da şerre ve belaya bulaşmaya delalet eder. Çünkü rüyada ekin biçtiğini gören kişinin içinde bulunduğu şartlar her ne ise bunun artacağına yorulur. Bu durumda rüya sahibi iyi şartlardaysa hayır değilse şer anlamına gelir.

Rüyada Olgunlaşmamış Ekin Görmek

Bir kişi eğer rüyasında olgunlaşmamış ekin görürse ya da başka bir değişle ekinleri henüz yetişmemiş şekilde görürse maddi zarara uğrayacak ya da iş kaybı yaşayacaktır diye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi eğer bir çiftçiyse o halde, hasadın çok verimsiz olacağı bir dönem yaşayacak demektir.

Rüyada Ekin Tarlası Görmek

Rüyada ekin tarlası görmek, bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına, ticaret hayatının yolunda gideceğine ve maddi anlamda hayırlı kazanç elde edeceğine yorulur. Makbul ve helal olan lokma yemeğe tabir edilir.

Rüyada Ekin Ektiğini Görmek

Rüyasında ekin ektiğini gören kişi, iyilik ve hayırla karşılaşır. Şansı ve kısmeti açık olur, ailesinden yana ağız tadı bozulmaz, sağlığı yerinden olduğu sürece keyfi de yerinde olur ve daima güzelliklerle karşılaşır demektir. Başarılı olmaya, zaferler kazanmaya, düşmanlardan korunmaya, kaza, bela ve illet hastalıklardan da uzak olmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!