RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Ekmek Kesmek

Rüyada ekmek kesmek, kararlı olmaya, iyi ve hayırlı işlere girmeye, hayatı ve işleri yoluna sokmaya, kurulu bir düzene kavuşmaya, başarılı ve mutlu olmaya, hayallere yaklaşmaya ve ideallerini yerine getirmeye işaret eder. Rüya sahibinin atılımlarının ve girişimlerinin istediği gibi sonuçlanacağına, kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına alamet eder.

Rüyada Ekmek Yemek

Rüyada ekmek yemek iki şekilde tabir edilir. Bir kişi rüyasında taze ve yumuşak ekmek yediğini görürse o kişinin işleri açılacak, hayatına bolluk ve bereket gelecek, gelirinde de önemli artış olacak demektir. Rüyada bayat ve sert ekmek yemek de yokluğa, sıkıntıya ve derde düşmeye rivayet eder.

Rüyada Ekmek Almak

Rüyada ekmek aldığını görmek, kişinin çevresindeki hayırlı ve iyi kimselerin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin acılarını da, sevinçlerini de paylaşacak, sahici dostları olacağına ve hayatı boyunca hiç yalnızlık çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Fırından Yeni Çıkmış Ekmek Görmek

Rüyada fırından yeni çıkmış ekmek görmek, rüyayı gören kişinin yavaş yavaş hayallerine kavuşmaya başlayacağına, hayırlı bir yuva kuracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine işaret eder.

Rüyada Sıcak Ekmek Görmek

Rüyada sıcak ekmek görmek, zenginlik olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kazancının artacağına, borçlarının kapanacağına ve maddi anlamda daha önce hiç olmadığı kadar rahat olacağına ve elinin bolluğa kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Ekmek Kırıntısı Görmek

Rüyada ekmek kırıntısı görmek, iyi anlama gelmez. Rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve güvendiği kişilerin kendisini hayal kırıklığına uğratacağına, güvenini sarsacağına ve kendisini çok üzeceğine alamet eder.

Rüyada Ekmek Satmak

Rüyada ekmek satmak, küçük ve önemsiz bir soruna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: