RuyaTabirleri.com

Rüyada Ekmek Pişirmek

Rüyada ekmek pişirmek, rüya sahibinin güç, kudret, inanç ve hırs sahibi olması sayesinde  hayatta aşamayacağı hiçbir engeli olmayacağı anlamına gelir. Kişi, er ya da geç istediği noktaya gelecek, arzu ettiği ve hayalini kurduğu yaşama kavuşacak, gözü karalığı sayesinde her hedefini gerçekleştirmeyi de başaracak demektir. Bu rüya tabir yerindeyse ekmeğini taştan çıkaracak kadar azimli bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır. En umutsuz anda bile kendine olan güveni yitirmemeye yorulur.

Rüyada Saçta Ekmek Pişirmek

Rızık sahibi olmaya, maddi yükümlülükleri azaltmaya, engelleri aşmaya ve başarıyı göğüslemeye alamet eder. Rüya sahibinin işinin, gücünün rast gideceği, şansının açık olacağı, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceği ve hayallerinin de gerçek olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yufka Ekmek Pişirmek

Bolluk, bereket ve zenginlik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yapacağı işlerden büyük gelir elde edeceği, ticaretinin açılacağı, işlerinin artacağı ve bu sayede kazancının kendisinin de hayal edemeyeceği kadar çoğalacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi tabir yerindeyse bir eli yağda bir eli balda bir hayata kavuşacak demektir.

Rüyada Fırında Ekmek Pişirmek

Rüyayı gören kişinin yeni işlere gireceğine ve bu işler için harcayacağı sermayenin kendisine kat be kat artarak geri geleceğine yorulur. Kişinin, amaçlarına giden yolda güzel gelişmeler yaşayacağına, yolunun hep açık olacağına ve bu sayede zahmet çekmeden ekmek kazanacağına rivayet edilir.

Rüyada Tandırda Ekmek Pişirmek

Borçlardan, sıkıntılardan, zorluklardan ve çözümsüzlüklerden kurtulmaya, rahata kavuşmaya, geçim derdini atlatmaya ve bundan sonra dünya nimetlerinin her türlüsünü elde etmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin zevki sefa içinde, alım ve ödeme sıkıntısı çekmeden, kara kara düşünmesine gerek kalmadan her istediğine kavuşma şansı elde edeceği ve kısmetlerinin her geçen gün artacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,