RuyaTabirleri.com

Rüyada Ekmek Vermek

Rüyada ekmek vermek nimet olarak değerlendirilir ve aynı zamanda kişinin büyük bir şans yakalayacağına yorulur. Verilen ekmeğin sayısı birden fazla ise, kişinin ruhsal açıdan yaşadığı tatminsizliklerin sona ermesine ve fiziksel açlığın da biteceğine işaret eder. Rüyanızda ekmek vermeniz, yaşam sevincinizi artıracak bir mutluluğa kavuşmanız anlamına da gelir. Verilen ekmek fırından yeni çıkmış ve sıcak ise, varlıklı bir hayata kavuşmanın ve maddi sıkıntıların sona ereceğine delalettir.

Rüyada Yabancı Bir Kişiye Ekmek Vermek

Rüyasında kendisini yabancı birine ekmek verirken gören kişi beklemediği kadar kısa bir zaman içinde şaşıracağı kadar büyük, müjdeli bir haber alır. Hasta biri rüyasında ekmek verirse sağlığına kavuşur ve işinde yöneticiliğe ya da amirlik mertebesine yükselir. Ferah geçecek günlere ve yapılan işten yüksek kazançlar elde edileceğine de yorumlanır. Rüyasında yabancı birine ekmek veren kimse, parasal konulardaki tüm girişimlerinden iyi gelirler elde eder, kolay para kazanır, zahmetsiz bir hayata kavuşur. Bir başka yoruma göre ise, çekilen sıkıntıların bir müddet daha süreceğine, acı veren durumların vuku bulacağına yorumlanır.

Rüyada Yaşlı Birine Ekmek Vermek

Tüm arzu ve isteklerin yerine geleceğine, aile hayatının ya da aşk hayatının mutluluk verici ve huzur içinde geçeceğine, kişiye ruhsal açıdan sıkıntı veren bir kişiden kurtulmaya işarettir. Rüyada yaşlı birine ekmek veren kimse hem işinde olumlu gelişmeler yaşar, hem de itibarlı bir hayat sürer. Farklı yorumlara göre ise kişinin keder veren bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve bir düşman sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Ekmek Görmek

Ekmek görmek genellikle maddi açıdan büyük bir refaha kavuşmayla ilişkilendirilir. Beyaz ekmek görmek yaygın olarak kişinin kısmet konusunda şansının açılacağına, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine, siyah ekmek görmek ise bulunulan durumdan çok daha sıkıntılı bir duruma düşüleceğine yorumlanır. Güzel bir undan yapılmış ekmek görmek ise hayırlı ve güzel bir eş sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada Ekmek Yediğini Görmek

Kendisini ekmek yerken gören kişinin tüm hayatı güzel geçer ve rızkı helal olur. Yenilen ekmek yufka ve rüyayı gören kişi bekar ise, eş sahibi olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Ekmek Vermek İle İlgili Rüyalar;

  1. kubra (21 Nisan 2016 saat: 14:06)

    Merhaba rüyamda evdeyim herkese ekmek arası yapıyorum birden fazla kişiye tanımıyorum ama evdeki bazılarını daha sonra ben kendime yapıp koymustum kenara o arada bende bi başkasına daha ekmek arası yapıyordum Domts salatalik ginidaha sonra ablam kendisine yapmami istedi bende Hayır dedim.ekmegi aldı poşeti içine koydu çalar gibi gördüm bbende Ağlıyorum ekmeği ver falan diye bu arda ekmekler tazeydi

  2. Fatma (22 Mayıs 2015 saat: 07:39)

    Rüyamda kötü bir insanın çocuğuna ekmek veriyorum toplu bir yerde yemek veriliyormuş bu insan bir terörist ben de onun çoçuğuna ekmek veriyorum eşim napıyorsun sen diyor bende insanları iyiliğinle eziceksin diyorum ben ekmek veriyorum o terörist adamda beni tekmeliyor yani çocuğun babası bende bağıra bağıra ben size ekmek vereyim Karşılığında tekme alayım insanlık bu mu diyorum sen tekmelesen De ben gene aynı şeyi Yaparım diyorum

  3. Gül (05 Şubat 2015 saat: 21:23)

    Merhaba benim adim Gül .Dün gece bir Rüya gördüm . Ben bir Markete bir calisandim ve ekmek bölümindeydim . Bir Bayan benim yanima geldi ve bana ekmek isteyidini söyledi ,bende tamam gedim ve arkama dönüp Dolaplara baktim ,ama ekmek yoktu ve bende Hamfendiye beni takip edin söyledim ve bir odaya gectik . Orda Dolap dolu Ekmek vardi. Ben Kadina bir tane ekmek vermek istedim ama kadin bir baskasina bakti ve onu istiyorum dedi. Sonra verdigim ekmek beyaz ve büyüktü ve kadin onu aldi ve giti . Vede Ben de orda olan ekmekten birseyler yedim. Lütfen söyleyiniz bu rüya ne anlamina geliyor. Hayirli Aksamlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,