RuyaTabirleri.com

Rüyada Ekmek Yaptığını Görmek

Rüyada ekmek yaptığını görmek, birçok alime göre rüya sahibini bekleyen yeni bir iş ve meslektir. Ekmek genellikle bereketin ve bolluğun sembolüdür. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse işlerinde büyük kazanca ulaşır ve girişimlerinden umduğundan da fazla kar elde eder. Buğday ekmeği yapmak, büyük bir makam ulaşmaya ve o makamda kalmaya, insanların size saygı duyacağı bir mevkiye yükselmeye delalet eder. Arpa ekmeği aile huzuru ve hane bereketi anlamına gelir. Rüyasında birçok ekmek yapan kimse, hiç ummadığı yerlerden büyük menfaatler elde eder. Az ekmek ise genellikle az kanaca yorumlanır.

Rüyada Ekmek Yapıp Dağıtmak

Rüyada ekmek yaptığınızı ve bunu başka insanlarla da paylaşıp onlara dağıttığınızı görmeniz, insanlara faydalı işler içinde bulunup, herkesi mutlu edeceğinize veya yardıma muhtaç insanlara çeşitli ihsanlarda bulunacağınıza delalet eder. Ekmek dağıtmak güzel söz işitmek veya söylemektir. Bu rüyayı gören kişi çevresinde güzel sözler, tatlı dili ile tanınır ve bu özellikleri sayesinde sevilir. Ekmeği dağıttığınız kişiler tanıdık birileri ise, onlara karşı teveccüh içinde bulunma ve her anlamda iyilik edip güzel muamele içerisinde olma anlamlarına gelir.

Rüyada Ekmek Yapıp Yemek

Rüyada kendisi yaptığı ekmeği yiyen kendi emeğinin karşılığını alır ve hayatını tamamen helal yollardan alın teri ile kazandığı paradan kazanır. Bu rüya aile saadetine yorumlanır. Bereketli ve bolluk içinde geçecek bir yıla, ailece mutlu ve saadet içerisinde bulunmaya, ailevi yönden başınıza gelen birtakım sıkıntıların kısa sürede dağılıp yok olmasına da işarettir.

Rüyada Ekmek Yaptığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya insan psikolojisindeki aile özlemine ve yuva hasretine yorumlanır. Ekmek çünkü ailenin sembolüdür. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse, ailevi problemlerden sıkılmış olabilir veya içinde bulunduğu zorluklardan bir çıkış yolu aramaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: