RuyaTabirleri.com

Rüyada El Arabası Görmek

Rüyada el arabası görmek, uzun zamandır ikamet edilen bir şehirden ya da ülkeden, iş değişikliği ya da kişisel sebeplerden ötürü taşınmaya ya da yer değiştirmeye delalet eder. Aynı zamanda, uzun zamandır gelmesi için ısrar edilen bir kişinin sonunda olumlu karar verip misafirliğe gelmesine ve epey bir süre kalmasına işarettir.

Rüyada El Arabası ile Birşey Taşıdığını Görmek

Rüyada el arabası ile bir şey taşıdığını görmek, el arabası görmekle aynı anlama gelir. Bulunulan muhitten ya da semtten başka şehre ya da mahalleye taşınmaya delalet eder.

Rüyada Sadece El Arabası Görmek

Rüyada sadece el arabası görmek, rüyayı gören kişinin, sağlık olarak çok sıkıntı verici bir duruma düşmesine ve bu durumun epey bir süre devam etmesine tabir olunur.

Rüyada El Arabasına Çocuk Bindirip Çektiğini Görmek

Rüyada el arabasına çocuk bindirip çektiğini görmek, haneye, evlat sahibi bir kişinin geleceğine ve uzunca bir süre misafir olarak kalacağına işaret eder.

Rüyada Boş El Arabası Görmek

Rüyada boş el arabası görmek, sürpriz bir şekilde rüya sahibinin kapısını çalacak olan misafire yorumlanır.

Rüyada El Arabası Temizlemek

Rüyada el arabasını temizlemek, yıllardır ertelenen ve yaşanan büyük yorgunlukların üzerine ilaç gibi gelecek uzunca bir tatile gidileceğine yorulur.

Rüyada Market Arabası Görmek

Rüyada market arabası görmek, yapılan işte sabır ve azim gösterilerek yapılan çalışmanın meyvelerini yavaş yavaş ama bolca vereceğine delalet eder.

Rüyada Alışveriş Sepeti Görmek

Rüyada alışveriş sepeti görmek, market arabası görmekle aynı anlama gelir. Çalışılan işte sabır göstermenin ödüllerinin en iyi şekilde alınacağına yorulur.

Rüyada Dolu Alışveriş Sepeti Görmek

Rüyada dolu alışveriş sepeti görmek, verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine ve sonunda başarıya ulaşılacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!