RuyaTabirleri.com

Rüyada El Bombası Görmek

Rüyada el bombası görmek, rüya sahibinin aralarında hiçbir kan bağı olmadığı halde, kendisine ailesinden daha yakın olan, kötü anında yanından ayrılmayan, kahrını çeken, derdini dinleyen, yaralarına ilaç olan ve onu hiç yalnız bırakmayan bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda maddi anlamda çok güçlü, ismi olan, makamı yüksek bir kimse sayesinde rızık ve mal sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada El Bombası Patlaması

Rüyasında bir el bombasının patladığını gören kişinin hayatında olumsuz olaylar yaşanacak ve bu olaylar rüya sahibinin hayatını kökten değiştirecek ve kendisini de çok sarsacak demektir. Açlıkla terbiye edilmeye tabir edilir.

Rüyada El Bombası Tutmak

Bir kişi rüyasında elinde bir el bombası tuttuğunu görürse eğer, bu o kişinin karşısına çıkacak bir şansa işaret eder. Rüyayı gören kişinin, çok büyük bir fırsat yakalayacağına ve bu fırsatın kendisini düze çıkarıp, mutluluğa ve kurtuluşa götüreceğine yorulur.

Rüyada Bir Yeri Bombalamak

Rüyada bir yeri bombalamak, rüya sahibinin herkes tarafından alkışlanacak ve çok ses getirecek bir iş yapacağına bu sayede adını yükselteceğine ve çok kişinin güzel dilekleri ile karşılaşacağına delalet eder. Kişinin başarılarının herkes tarafından duyulacak kadar büyük ve önemli olacağına tabir edilir.

Rüyada Bomba Yapmak

Rüyada bomba yapmak, rüya sahibinin güvende olmadığına, başına belalı işler geleceğine ve kişinin ateşe çok yakın durduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin daha temkinli adımlar atması ve daha güvenilir kişilerle hareket etmesi gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Bomba Sesi Duymak

Rüyada bomba sesi duymak, kişinin başına hiç hesapta olmayan işler açılacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, ummadığı yerlerden menfaat, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!