RuyaTabirleri.com

Rüyada El Ele Tutuşmak

Rüyada el ele tutuşmak, dostluğa, sevgiye, birliğe, beraberliğe, dayanışmaya ve barış içinde yaşamaya alamet eder. Rüya sahibinin sevdiklerine olan bağlılığına ve düşkünlüğüne yorulurken onlar için her türlü fedakârlığı yapacak ve özveriyi gösterecek kadar yüce gönüllü olduğuna rivayet edilir. Rüyada el ele tutuşmak, rüya sahibi çevresi için ne kadar makbul ve iyi biriyse kendi çevresinin de hayırlı ve hikmet sahibi kişilerle dolu olduğuna işaret eder.

Rüyada el ele tutuşmak, rüyayı gören kişinin hayırlı ve isabetli iş ortaklıklarına gereceğine, işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına delalet eder. Doğru kişilerle bir araya gelip, güzel işler yapmaya ve hayırlı yollara çıkmaya niyetlenerek, atılım yapmaya yorulur ve hayırlara alamet ettiği şeklinde değerlendirilir. Gönül ve fikir birliği edebilecek gerçek dostlarla karşılaşmaya ve onlarla sıkı bağlar kurmaya tabir edilir.

Rüyada Biriyle El Ele Tutuşmak

Rüyada biriyle el ele tutuşmak, rüyayı gören kişinin el ele tutuştuğu kişiyle hasret gidereceği anlamına gelir. Bu kişi eğer zaten yakınındaki biriyse ve sürekli iletişim halinde olduğu kişiyse o zaman o insanla bir organizasyon yapıp, eğlenceli zaman geçireceğine rivayet edilir.

Rüyada Sevgiliyle El Ele Tutuşmak

Rüyada sevgilisiyle el ele tutuştuğunu gören kişinin, sevgilisiyle ilişkisini daha ileriye götüreceğine, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına alamet eder.

Rüyada El Ele Tutuşup Yürümek

Rüyada el ele tutuşup yürümek, rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağı, işlerinin yolunda gideceği, sağlığının, keyfinin ve ağız tadının yerinde olacağı ve sevdiklerinden hiç ayrılmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Birinin Elini Tutmak

Rüyada birinin elini tutmak, helal yollardan gitmeye, zararı ziyanı karşılamaya, iyiliksever ve hikmet sahibi olmaya, hidayete ermeye, kimsenin hakkına göz dikmemeye, kimse hakkında gıybet etmemeye, kötü düşünmemeye ve yalan söylememeye rivayet edilir.

Rüyada El Ele Tutuşmak Yürümek

Rüya sahibinin en az kendisi kadar güvendiği ve inandığı kimselerle büyük ve önemli işler yapacağına rivayet edilir. Kişi, meslek hayatında kendisini ileriye taşıyacak ve kariyeri için kendisini dönüm noktasına getirecek, tecrübeli ve bilgili insanlarla anlaşma yapacak demektir.

Rüyada El Ele Tutuşan Çift Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek olumlu ve güzel değişikliklere alamet eder ve rüya sahibinin kendisi için şans olacak, ona doğru yolu gösterecek, eksiklerini kapatacak ve başarılı olması için hiçbir zaman desteklerini esirgemeyecek biriyle yollarının kesişeceği anlamına gelir.

Rüyada El Ele Tutuştuğunu Görmek

Rüya sahibinin yaşamının güzelleşmesine, hayallerinin, dualarının ve dileklerinin gerçekleşmesine, yüzünün gülmesine ve içinin rahatlamasına vesile olacak sürpriz gelişmelerin yaşanacağına, hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına tabir edilir.

Rüyada El Ele Tutuşup Koşmak

Rüyayı gören kişinin yoluna çıkacak hayırlı kapılar ve kimseler sayesinde hedeflerine ve ideallerine hesap ettiğinden ve düşündüğünden çok daha kısa sürede ulaşacağına bu sayede huzuru sandığından da erken yakalayacağına alamet eder.

Rüyada Biriyle El Ele Tutuştuğunu Görmek

O kimse ile büyük ve önemli işlere imza atmaya, anlaşma sağlamaya, ortaklık etmeye ve bundan karlı çıkmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendisine uğur getirecek ve önünü açacak bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Sarılmak

Rüyada sarılmak, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir hayatı olacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine ve Allah’ın kendisine nasip ettikleri için şükredeceğine yorulur.

Rüyada Birinin Elini Zorla Tutmak

Bir konuda ısrarcı davranılacağının göstergesidir ki, iş alanında rüya sahibinin tuttuğunu koparan bir karaktere sahip olması nedeniyle hakkını kimselere kaptırmayacağını tabir eder. Birinden yardım istemek ama o kişinin gönülsüz davranmasından dolayı kırgınlık yaşamak, incinmek manasına da geldiği gibi, kişinin aşırı ısrarcı bir tutum içine girmesinden ötürü çevresindeki kişileri zaman zaman zor duruma düşürdüğünü bildirir. Yardıma ihtiyaç duyulacak bir anda herkesi işe karıştırmak, insanlarla her türlü sıkıntısını paylaşmak, çare aramak ve destek görmek için her fırsatı değerlendirmeye çalışmak demektir. Bazı yorumculara göre ise, beklentilerin karşılanmasında zorluklar çıkacağı bir döneme de delalettir.

Rüyada El Ele Tutuşup Öpüşmek

Hayat eşini bulmak demek olduğundan, bekar kişiler için güzel, hayırlı bir rüyadır. Hayat boyu kişiye desteğini esirgemeyecek, hata yapmasını engelleyecek ve onu olduğu gibi kabullenecek iyi bir eşe, dosta ve çevreye sahip olmak demektir. Sevgi dolu bir beraberliğin kişiyi tüm hayatında motive edeceğine ve pozitif duygular yaşayacağına, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına yorumlanır. İyi bir arkadaş çevresinin ifadesi olan rüya aynı zamanda kişinin iletişim konusunda hiç sıkıntı çekmeyeceğini ve kendi şansını kendisinin yaratacağını da bildirir.

Rüyada El Ele Tutuşup Atlamak

Bekar biri karşı cinsten birinin elini tutup bir duvardan atlarsa evlilik yolundaki tüm en engeller ortadan kalkar ve sevdiği ile beraberliğinde sorun yaşanmaz. Evli kişiler eşiyle el ele tutuşup duvardan atlarsa ev veya yazlık alırlar. Taşınmaz sahibi olmaya, birikim yapılan parayı gayrimenkulle değerlendirmeye yorumlanır. El ele tutuşup bir eşikten atlamak ise herkes için yuva kurmak, ev sahibi olmak, hayallerine kavuşmak demektir. Engellerden ve aksiliklerden uzak yaşayacak olan rüya sahibinin hayatını daima paylaşım ve dayanışma içinde geçireceğini, kendisine sıkıntılarında koşan dostları olacağı gibi, kendisinin de sıkıntısı olanlara koşup yardım edeceğini ifade eder.

Rüyada Babayla El Ele Tutuşmak

Kişinin babası yaşıyorsa ondan gelecek büyük desteğe işarettir. Bu destek hem maddi, hem de manevi anlamlar içerdiği için kişiyi çok mutlu edecek gelişmeler olarak görülmelidir. Babanın yardımıyla iş sahibi olmak yahut iş kurmak, aile şirketini yönetmek, eline yüklü miktarda para geçmesi demektir. Eğer kişinin babası vefat etmiş ise, baba tarafından kalacak büyük bir mirasa yorumlanır ki kişinin beklenmedik şekilde eline geçen bu parayla hayatı değişecek demektir.

Rüyada Anneyle El Ele Tutuşmak

Hayat boyu anne desteği ve sevgisi görmek, yapılan her işte aileyi gururlandırmak demektir. Kişinin annesinin ettiği dualar sayesinde ve iyi bir evlat olması nedeniyle her daim huzurlu bir hayata sahip olacağını, kendi ailesine de değer verip, eşini el üstünde tutacağını ifade eder. Anne tarafından kişiye miras kalması manasına da gelir.

Rüyada Eşle El Ele Tutuşmak

Evli kişilerin bu rüyayı görmeleri aileyi ilgilendiren bir meseleyi kendi aralarında konuşup bir karara varacakları manasına gelir. Genellikle ev veya iş değişikliği yahut başka bir şehre taşınma gibi durumların söz konusu olduğunu ifade eder ve verilen kararın her iki kişinin de gönül rızasıyla olacağını ifade eder. Bekar kişiler içinse, yapacakları evlilikte eşlerinin çalışan, tutumlu ve sorumluluk alabilen biri olacağını, kişiye daima sevgi ve saygıyla yaklaşacağını, yapılacak izdivacın hayırlı olacağını tabir eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle El Ele Tutuşmak

Ayrılık yaşanan kişiyle yeniden bir araya gelmek veya eski ilişkinin canlanması manasına geldiği gibi, kişinin ayrıldığı ve unutamadığı, hala sevdiği birinden haber alacağını ifade eder. Genellikle eski aşkların yeninde canlanacağını bildiren rüya, umut kesilen bir durumun iyiye gideceğini, aşk acısının sonuna gelineceğini, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmaması halinde mevcut ilişkinin daha sağlıklı ve mutlu şekilde süreceğini delalet eder.

Rüyada Çocukla El Ele Tutuşmak

Kendi çocuğu olsun olmasın, bir çocukla el ele tutuştuğunu gören kişiler merhametli olurlar ve sosyal yardımlaşma projeleri içinde yer alırlar. Çevreye duyarlı biri olunacağını, başkalarına da yardım etmek için canla başla çalışılacağını ifade ederken, ebeveyn olarak herkesin parmakla gösterdiği biri haline gelineceğini de ifade eder. Kişinin ailesine gösterdiği ehemmiyetin karşılığını fersah fersah alacağını alamet eder.

Rüyada El Ele Tutuşup Halay Çekmek

Düğün dernek haberi anlamında olduğu gibi, kişi bekarsa ani şekilde kendisini evleneceğini ve herkesin eğleneceği güzel bir düğünle dünya evine gireceğini bildirir. Aynı zamanda yakın çevreden evlenen birilerinin olacağını, düğüne, kutlamaya gidileceğini, ilerleyen günlerde kişinin çok eğleneceği yeni çevrelere gireceğini de haber verir. Yapılan işten keyif alındığını, kazancın her türlü sosyal hayatı sürdürebilecek kadar yüksek olacağını ifade eden rüya, neşe içinde geçecek günlerin, hastalıktan uzak, sağlıklı bir hayatın tabiridir.

Rüyada Tokalaşmak

Her şekilde anlaşmaya, uzlaşmaya ve sakinleşmeye yorumlanır. Rekabet içinde olanlar için iş yaşantılarını daha huzurlu hale getirecek bazı anlaşmalar yapacaklarını veya işbirliği içine girilecek kişiler sayesinde daha sakin bir hayat süreceklerini ifade eder. Mal almak yahut birikimleri değerlendirmek üzere harekete geçileceğini, her türlü yatırım yapmak için uygun zamanda bulunulduğunu delalet ederken, kişinin kazancında yükselme olacağını da bildirir. Karşı cinsten biriyle tokalaşmak evli kimseler için ortak bir mülk alınacağını bildirirken, bekarlar için evlilik anlamındadır.

Rüyada El Ele Tutuşup Uyumak

Sağlıkla ilgili hiçbir sorunun kalmayacağını müjdeleyen rüya, kişinin en zor zamanında sevdiği insanlardan destek göreceğini ve yüklerini hafifleteceğini bildirir. Yüce gönüllü biriyle yaşamak yahut evlenilecek kişinin manevi dünyasının çok zengin oluşu demek olan rüya, evli kimselerin aralarında çok güçlü bir bağ olduğunu, asla birbirlerinden şüphe etmedikleri gibi, her daim aralarında güven olduğundan mutlu bir evlilik sürdüreceklerini işaret eder. Ailede, kişinin kendi iç dünyasında her zaman huzura sahip olduğunu, düşmanlıklardan uzak, küslükleri unutarak yola devam edileceğini bildirir. Kişi tanımadığı biriyle bilmediği bir yerde el ele tutuşup uyuduğunu görürse büyük bir sürprizle karşılaşır. Beklenmedik gelişmeleri, heyecan verici durumları ifade eden rüya, bekar kimseler için yakın zamanda kendilerine talip çıkacağını da haber verir.

Rüyada El Ele Tutuşup Halka Yapmak

Kalabalık şekilde el ele tutuşup halka haline geldiğini görmek bir iş kurmak, çok sayıda kişiyle bir proje üzerinde çalışmak demektir. Kişinin iş yaşantısında büyük değişikliklerin haberini veren rüya, hareketli bir döneme girildiğini de bildirir. Aynı zamanda barış ve huzur içinde geçen hayatın, iyi dostlukların da habercisidir. Kurulacak bir işte başarılı olmaya, herkes tarafından makbul karşılanan girişimlere, kazanç elde etmeye ve herkese karşı daha paylaşımcı bir tutum içine girmeye de yorumlanır.

Rüyada El Ele Tutuşmanın Psikolojik Yorumu

Kalabalık ortamları seven, her konuda paylaşmayı önemseyen ve dostluğu, arkadaşlığı hayatının her anında ön planda tutan kişileri ifade eder. Rüya sahibinin destek görmeye olan ihtiyacını veya sevdiği insanlardan ilgi beklediğini de ifade eden rüya, yalnızlıktan hoşlanmayan kimselerin her an sosyal ortamlarda bulunmayı istediklerini de tabir eder. Sevmeye, sevilmeye, ilişkilerde yoğun paylaşımlar içinde bulunmaya dikkat edildiğini, özel hayata dair özlemlerin olduğunu işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!