RuyaTabirleri.com

Rüyada El Falı Görmek

Rüyada el falı görmek, kaderde oluşacak büyük değişiklileri haber verir. Kişinin bugüne kadar sakin ve sıradan devam eden hayatında büyük değişiklikler yaşanacağını, oturduğu evden taşınacağını veya daha büyük bir ev satın alacağını, maddi hayatındaki olumlu gelişmeler sayesinde yeni insanlarla tanışarak, farklı ortamlarda bulunacağını da ifade eder. El falı görmek, bekarlar için evlilik müjdecisidir ve kişinin hiç aklında yokken, daha önceden tanıdığı bir insanla evlenme kararı alacağını da tabir eder. İş değişikliğini yahut kişiye iş teklifi ile gelen bir tanıdığı da bildiren rüya, uğur getirecek bir eşyaya ya da olaya da yorumlanır. El falı, yaratıcı yönlerin ortaya çıkmasıyla birlikte kişinin hiç beklemediği bir üne kavuşacağını, iş alanında yeni ürünler ortaya çıkaracağını ve ticarette üstün başarılar yakalayarak, daha zengin biri olacağını da delalet eder.

Rüyada El Falı Baktırmak

Yeni tanışılan bir kişiyle çok kısa süre içinde samimi olmak fakat daha sonra bu kimseyle bir daha görüşmemek üzere yolları ayırmak, kavga etmek veya büyük bir yanılgı yaşamak anlamına gelir. Kişinin çok emin olduğu bir konuda hayal kırıklığı yaşamasına, arkadaşlarının kendisine söylediği yalanlar yüzünden moralinin bozulmasına da alamettir.

Rüyada Yabancı Birine El Falı Bakmak

Karşı cinsten biriyle güzel bir ortamda tanışmaya ve bu kişiyle flört etmeye başlamaya, çok uzun bir zaman geçmemesine rağmen ani bir kararla evlenecek olmaya yorumlanır. Güzel haberler alan rüya sahibinin günlerinin daha aydınlık ve umut dolu geçeceğine, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine de alamettir.

Rüyada El Falı Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçeklerle ilişkisini koparmış kimselerin, gündelik hayatlarında da sık sık hayal kurduklarını, yaşadıkları olayların reel taraflarına bakmak yerine, sürekli başkalarına kabahat bulduklarını bildirir. El falı gören kimseler çabalamak yerine her zaman hazıra konmak isterler ve tembelliğe eğilimlidirler. Kolay yoldan para kazanma isteğinin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!