RuyaTabirleri.com

Rüyada El Freni Görmek

Rüyada el freni görmek, ticaretle uğraşan, kendisine ait iş yeri olan kimseler ekonomik olarak zorlandıkları için tedbir alacaklar demektir. İşlerin yürümesinde aksamalara neden olan veya işlere taş koyan, kazancın düşmesine neden olan kişilerin işten çıkarılarak sağlıklı iş düzeninin yeniden oluşturulacağını, böylece emeklerin boşa gitmeyeceğini bildirir. Ev içinde de aşırı harcamalar konusunda aile üyeleri ile oturup konuşma yapacak olan rüya sahibi herkesin gelirine göre davranması gerektiği konusunda ikazlarda bulunur. Elde edilen malların ve paranın gelecekte daha değerli işler için kullanılmasını sağlamak amacıyla tedbirler alınacak demektir. Zengin bir hayata sahip olmak için şimdi ele geçen parayı kısıtlı şekilde harcamanın akıllıca olacağını bildirir. El freni rüya sahibinin nefsine hakim olduğunu ve ihtiyacı olmayan şeyler almadığını, tasarruf yaptığını tabir eder.

Rüyada El Freninin Bozulduğunu Görmek

El freninin bozuk olması eldeki para miktarını aşan, plansız, programsız harcamaların yapıldığı ve bu nedenle ay sonunda ciddi ödeme sorunlarının yaşandığı bir dönemin içinde bulunulduğunu, bu durumdan kurtulmak için acilen para tasarrufuna gidilmesi gerektiğini, elzem olmayan hiçbir alışveriş yapılmamasının uygun olacağını ifade eder. Şirketi olanların harcamalarda veya giderlerde tutumlu olmamaları halinde gelirlerinden çok ödeme olacağını bu durumun işlerini zora sokacağını delalet eder.

Rüyada El Freni Çekmek

Rüya sahibinin tüm hayatını en ufak detayına kadar kontrol ettiğini, hatta bu durumu biraz daha ileri götürerek sevdiklerinin yaşamlarına da karıştığını, onların harcamalarını da gözden geçirdiğini işaret eder. Düzen ve disiplin konusunda titiz davranan kişilerin aile üyelerinden de aynı şeyleri beklediklerini, aşırı harcamalardan hoşlanmadıkları için zengin olsalar bile savurganlığın önüne geçeceklerini ifade eder.

Rüyada El Freni Görmenin Psikolojik Yorumu

Kontrol etmeyi seveni bu konuda aşırıya kaçan insanların özel hayatlarında her detayı bilmek, öğrenmek istemeleri ve başkalarının yaşamlarında da aynı durumu uygulamaya çalışmaları sonucu sıkıntı yaşadıklarını ifade eder. Olayların kendi kontrolü dışında gelişmesinden rahatsızlık duyan insanların gördüğü rüyalardandır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!