RuyaTabirleri.com

Rüyada El İşi Görmek

Rüyada el işi görmek, girişilen her işte disiplinli davranmak, tüm yeteneğini ortaya koymak suretiyle başarıya ulaşmak ve hak ettiği yere tamamen alın teri ile gelmek demektir. Çok çalışarak geleceğini adım adım inşa eden rüya sahibinin daima azmi sayesinde istediklerini elde edeceğini bildirir. Emeklerin, çabaların her türlü karşılığını fazlasıyla alacak olmaya da yorumlanır ve bu başarının sürmesi için kişinin disiplini elden bırakmadan hareket etmesi gerektiğinin altını çizer. El işi aynı zamanda kişinin el becerileri ya da zanaat yeteneği ile ekmeğini kazanacağını, kendine güveninin tam olması ile daha da çok iş alacağını ve maddi durumunu düzelteceğini ifade eder. El işi, İslami açıdan kişinin gözünün yüksekte olmadığını, kimsenin malına göz dikmediğini ve daima elindeki ile yetinerek, şükrettiğini ifade eder.

Rüyada El İşi Yapmak

Bekar bayanlar için evleneceklerinin müjdesini verir. Hayırlı bir kısmetin işareti olan rüya, her konuda işin gücün rast gideceğini de işaret eder. Sanata yönelik girişimlerin bugünlerde ortaya çıkacağını, özellikle gençlerin üniversite eğitimlerini sanatla alakalı branşlarda sürdüreceklerini bildirir. Evli bir bayan el işi yaptığını görürse çocuğunu evlendirir. Çeyiz hazırlığı, evlilik yolunda alışveriş yapmak gibi anlamlara da gelir.

Rüyada El İşi Satmak

El işi yapıp satmak, küçük ama düzenli gelir getiren bir işe sahip olmak, dükkan açmak şeklinde yorumlanır. Özelikle bayanlar için aileye maddi olarak katkıda bulunacakları işlerle meşgul olacaklarını bildirir. Sanatla uğraşmak, becerilerini üst seviyeye taşımak ve herkese yeteneğini ispat etmek gibi anlamlara gelen rüya, kimseye muhtaç olmadan yaşanacak huzurlu bir hayatın işaretidir.

Rüyada El İşi Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin duygularına tam anlamı ile karşılık bulduğunu, özellikle aşk konusunda kendisini şanslı hissettiğini ve yaşadığı hayatın her zerresinin tadını çıkarmaya çalıştığını ifade eder. Hassas ruh yapısının, detaycı ve güçlü analitik zekanın tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!