RuyaTabirleri.com

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek çok hayırlıdır, her şeyde bereket olacağına ve rüya sahibini evlat sahibi olacağına, tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına işaret eder. Rüyada el öpmek aynı zamanda itibar görmeye delalet eder. Bir kimse rüyasında hiç tanımadığı ve daha önce hiç görmediği birinin elini öperse bu onun çevresinde hep iyi anıldığının, sevildiğinin ve saygı gördüğünün işaretidir. Bir kimse rüyasında ölmüş birinin elini öperse eğer herkes tarafından sevildiğinin ve saygı gördüğünün işaretidir. Bu kişiye herkes çok güvenir ve her yaptığı işi takdir eder ve onu destekler.

Rüyada Annenin Ve Babanın Elini Öpmek

Bir kimse rüyasında anne ve babasının elini öptüğünü görürse eğer bu, rüya sahibinin anne ve babasına olan düşkünlüğüne ve aile hayatına verdiği değere işaret eder.

Rüyada Eşinin Elini Öpmek

Bir kimse rüyasında eşinin elini öptüğünü görürse eğer bu, rüya sahibinin aile içinde yaşayacağı huzura ve saadete işaret eder.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek

Rüyada sevgilisinin elini öptüğünü görmek, sevgiliye karşı olan hassasiyeti ve düşkünlüğü gösterir. Rüyasında sevgilisinin elini öptüğünü gören kişi sevgilisine çok düşkündür onu safiyane duygularla seviyor demektir.

Rüyada Gözlerinden Öpülmek

Rüyasında birinin kendi gözlerini öptüğünü gören kişi hayırlı kısmetlerle karşılaşır. Rüya sahibi eğer bekârsa aradığı gerçek aşkı bulacak ve onunla mutlu bir aile kuracak demektir.

Rüyada Birini Yanağından Öpmek

Rüyada birisini yanağından öpmek rızık ve kazanç anlamına gelir. Rüya sahibinin kazancı demektir.

Rüyada Birinin Dudağını Öpmek

Rüyada birini dudağından öpmek bir kişiden gelecek maddi ya da manevi desteğe işaret ederken aynı zamanda kişinin rızkı ve kazancı demektir. Rüyada birini büyük bir tutkuyla öpmek o kişiden yardım geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,