RuyaTabirleri.com

Rüyada Elbezi Görmek

Rüyada elbezi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve mutluluk dolu olaylar ile karşılaşacağına, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine işaret eder. Aynı zamanda, sevineceği çeşitli haberler alacağına ve bu haberler sayesinde kendisini yeni bir işte bulacağına alamet eder.

Rüyada Elbezi Yıkamak

Rüya sahibinin, aile hayatında ve iş hayatında çok başarılı olacağı ve büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, bu sayede kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Elbezi Görmek

Rüyayı gören kişinin, mutlu olacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine ve kazançlı çıkacağına rivayet eder.

Rüyada Sarı Elbezi Görmek

Rüya sahibinin, hayatı içinde hiç beklemediği büyük sürprizler ile karşılaşacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına ve kendi başına bir hayat kuracağına tabir edilir.

Rüyada Toz bezi Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor zamanlar geçirse bile yine de yılmayacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!