RuyaTabirleri.com

Rüyada Elbise Almak

Rüyada elbise almak, beklentilerin gereği gibi gerçekleşmeyeceğine, rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin tüm birikimini bir işe yatıracağına fakat bu işin hayırsız şekilde ilerlemesi nedeniyle elindekileri de kaybetmesine neden olacağına rivayet edilir. Bu rüya genel anlamı ile işinde hayal kırıklığı yaşamaya ve başarısız olmaya delalet eder.

Rüyada Elbise Hediye Almak

Rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek olan sürpriz gelişmelere alamet eder. Rüya sahibi çok mutlu olacağı, eline hatırı sayılır oranda kazanç geçeceği, bu sayede hayatının da olumlu şekilde devam edeceği gelişmelerle karşılaşacak ve hem maddi hem de manevi anlamda rahatlık, huzur, keyif ve ağız tadı içinde olacak demektir.

Rüyada Beyaz Elbise Almak

Rüyasında beyaz elbise aldığını gören kişinin rüyası, hayallerinin gerçekleşeceği şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin temiz niyetlerle çıktığı yollarda üstün başarılar elde edeceğine, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına bu sayede güzel günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Mavi Elbise Almak

Rüya sahibinin çektiği sıkıntılı ve sorunlu günlerin geçeceğine, kişinin sabrının ve cefakâr oluşunun karşılığını güzel, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına işaret eder. İşlerde bereketin artmasıyla birlikte rüya sahibinin huzurunun da yerine geleceğine ve iç dünyasındaki güzelliklerin çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Elbise Almak İstemek

Rüyayı gören kişinin geleceğine dair hayırlı düşünceleri ve planları olduğu ve bunun için bazı girişimlerde bulunacağına yorulur. Rüya sahibi yarınları için büyük beklentiler ve hayaller içindedir diye değerlendirilir.

Rüyada Elbise Almaya Gitmek

Rüya sahibi şansının açılmasına ve ticaretinin hızlanarak, rızkının genişlemesine vesile olacak güzel işlere girecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: