RuyaTabirleri.com

Rüyada Elbise Askısı Görmek

Rüyada elbise askısı görmek, yeni başlangıçlar yapmaya, hayırlı ve güzel adımlar atmaya, yeni kişilerle karşılaşmaya, bu kişilerle bol muhabbette olmaya, ağız tadına, mutluluğa ve huzura delalet eder. Kişinin isteyerek ve planlayarak yeni bir ev açacağına, bu evde gönül hoşluğu içinde yaşayacağına alamet eder. Evlat ve eş sahibi olmaya, onlardan hayır ve iyilik görmeye delalet eder.

Rüyada Askılık Görmek

Rüyada askılık görmek, rüya sahibinin gönlünün sahibi olacak kişiyi bulacağına ve onunla büyük bir adım atarak nikâh masasına oturacağına ve bu kişi ile güzel bir evlilik hayatı yaşayacağına yorulur.

Rüyada Tahta Elbise Askısı Görmek

Rüyada tahta elbise askısı görmek, rüyayı gören kişiye verilecek olan müjdeli bir habere yorulur. Başkalarının sevincine ortak olmaya ve onların mutluluğunu paylaşmaya tabir edilir.

Rüyada Elbise Görmek

Rüyada elbise görmek, rüya sahibinin sıkıntılarının biteceğine, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine alamet eder.

Rüyada Yeni Elbise Giymek

Rüyada yeni elbise giymek, kişinin alın teri ve emeği ile ekmek parasını kazandığına, kazanç elde etmek için yalan yanlış yollara girmeyeceğine, kimseye haksızlık etmeyeceğine, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Temiz Elbise Giymek

Rüyada temiz elbise giymek, iyi ve temiz niyetlere, bu düşüncelerle yola çıkmaya, herkese karşı hayırlı duygular taşımaya ve yardım sever olmaya işaret eder.

Rüyada İşlemeli Elbise Görmek

Rüyada işlemeli elbise görmek, alanında uzman bir kimse haline gelerek, başarı göstermeye ve böylece mevki sahibi olmaya delalet eder. Rüya sahibinin istediği kariyere sahip olmak için karşısına sayısız fırsatlar çıkacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!