RuyaTabirleri.com

Rüyada Elbiseler Görmek

Rüyada elbiseler görmek de tek şekilde tabir edilmeyen rüyalar arasındadır. Rüyanın tam yorumu elbiselerin rengine, şekline, uzunluğuna, kısalığına, ucuzluğuna ya da pahalılığına bakılarak yapılmaktadır. Dolayısıyla bu rüyanın da diğer pek çok rüya gibi tek bir tabiri bulunmamaktadır. Örneğin rüya eski ve kirli elbiseler görmek iyi değilken eski ama temiz elbiseler görmek hayır olarak kabul edilmektedir.

Rüyada Beyaz Elbiseler Görmek

Rüyayı gören kişinin, işinin gücünün rast gideceğine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına ve kişinin sonunda rahata ererek, huzuru yakalamayı başaracağına rivayet edilir ve hayırlara alamet ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Siyah Elbiseler Görmek

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında büyük ve önemli işlerin altına imza atacağına, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Elbiseler Görmek

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine ve sevdiğine kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin ruh ikizi olarak göreceği, mutlu olacağına inanacağı ve hayatını birleştirmekte kararlı davranacağı biriyle karşılaşacağına, ona tabiri caizse sırılsıklam âşık olacağı ve ondan da duygularına karşılık bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Parlak Elbiseler Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işlerindeki verimin çoğalacağına, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine bu sayede bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına yorulur ve rüya sahibinin geleceğinin açık, istikbalinin de parlak olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yeni Elbiseler Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşanacağına kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dualarının kabul olacağına ve rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak rahata ereceğine ve daimi olacak huzuru bulacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: