RuyaTabirleri.com

Rüyada Elde Yara Görmek

Rüyada elde yara görmek, maddi açıdan yüklü bir ödeme yaparak geçici bir zorlukla karşılaşmak demektir. Hesapta olmayan, unutulmuş bir borcun gündeme gelmesi veya devlete yapılacak vergi türünde bir ödemenin kişinin tüm mali planlarını alt üst edeceğini, bu süreci sıkıntılı geçireceğini bildirir. Elde yara görmek genellikle kıskanılan bir iş yapıldığını, nazar eden çok kimsenin olduğunu ve yakın çevrede kişinin yaptıklarını küçümseyen insanların varlığını ifade eder. Emekle, çalışmayla gelinen bir konuma işaret ederken, bulunulan mevkide gözü olan çalışma arkadaşlarına da dikkat çeker. Hastalığa da yorumlanır ve geçici olarak işlerden uzak kalmaya, istirahat etmek için şehir dışına çıkmaya da alamettir.

Rüyada Elde Yaralar Çıkması

Rüya sahibinin her şeyi kafasına taktığını, dertlerine üzülmekten hasta olacağını, çevresindeki kişilerin desteğini görmek yerine sürekli olarak kendi durumuna veryansın ettiği için çözüm bulmakta da geç kalacağını bildirir. Yaşanan büyük sıkıntıların yanı sıra çok küçük şeyleri de abartılacak derecede büyüten kimselerin psikolojik olarak kendilerini hırpalayacakları bir dönemden geçeceklerini, bu süreçte yaşayacakları kederi hafifletmek için yakın çevrelerinden mutlaka destek almaları gerektiğini ifade eder. Diğer yandan hastalık nedeniyle işlere ara vermek zorunda kalan kişilerin maddi olarak da kısmi bir zorluk atlatacaklarına yorumlanır.

Rüyada Elini Kesmek

Kan görülürse maddi kayıp anlamına gelir. Eğer kesilen kısmın altında kemik görülüyorsa bir yakının yapacağı büyük bir hatadan etkilenmek yahut büyük bir yalana maruz kalmak anlamına gelir. Kesilen kısımda sadece et görünüyorsa bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına alamettir. Herkese şüpheyle bakmaya, yaşanan acı tecrübelerden etkilenmek nedeniyle en sevilen insanlarla bile araya mesafe koymaya delalettir.

Rüyada Elde Yara Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli olarak kendinde hata aramaya ve genellikle insanlara güvenmek konusunda güçlük çekildiğine yorumlanır. Kişinin aşırı gururlu olduğunu, sıkıntılı zamanlar geçirse dahi kimseye derdinden bahsetmediğini, gururunu her şeyin üstünde tuttuğunu bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!