RuyaTabirleri.com

Rüyada Eldiven Görmek

Rüyada eldiven görmek, rüya sahibine heyecan verecek ve mutlu edecek olaylarla karşılaşmasına delalet eder. Kısmet ve başarı anlamına gelirken bir yandan da hayır bulmak şeklinde tabir edilir. Rüyasında eldiven gören kişi güzel bir iş teklifi alır, yeni bir eve taşınır ya da arabasını değiştirir. Hayatın iyi yönde ilerlemesine ve her geçen gün rüya sahibine yeni şeyler katmasına delalet eder. Çok çalışıp, emeğinin karşılığını almaya ve geleceğine yatırım yapmaya tabir edilir. Rüyasında eldiven gören kişinin her gün uyanmak için yeni bir sebebi vardır. Kişi hiçbir zaman umutsuz ve karamsar olmaz, olumsuz düşüncelerle neşesinin kaçmasına izin vermez.

Rüyada Eldiven Takmak

Rüyasında eldiven taktığını gören kişi yakınındaki kişilerle bazı sorunlar yaşayabilir, huzuru kaçabilir. Bu kişiler rüya sahibinin hayatının merkezinde olan ve çok değer verip, üstüne titrediği kişiler olarak değerlendirilir.

Rüyada Eldiven Giymek

Ağız tadına delalet eder. Rüya sahibinin naif, kibar ve ince yapılı olması nedeni ile herkes tarafından sevilip en aksi ve geçimsiz kişilerle dahi anlaşabileceğine, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine tabir edilir.

Rüyada Eldiven Çıkarmak

İkili ilişkilerde özellikle de aşk ilişkisinde fedakârlık yapmaya, özveri göstermeye, cefakâr ve alçak gönüllü olmaya delalet eder. Rüya sahibinin karşısındakine karşı biraz daha tevazu gösterip, anlayışlı olması gerekebilir.

Rüyada Eldiven Hediye Etmek

Rüya sahibinin bir davasında zaman aşımı yaşanacağına ve bu işten kurtulup, bu işle uğraşmasına ve kafa yormasına gerek kalmayacağına yorulur.

Rüyada Eldiven Hediye Almak

Rüyasında birinden hediye olarak eldiven aldığını gören kişi bir fedakârlık yapmak zorunda kalabilir ya da birine arka çıkmak isteyebilir. Rüya sahibinin bir yakını için büyük bir vefa örneği göstereceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!