RuyaTabirleri.com

Rüyada Elektrik Çarpması Görmek

Rüyada elektrik çarpması, hayırlara ve iyi şeylere delalet etmez. Rüya sahibinin hayatının bir süre karmakarışık ve alt üst olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi öylesine zor bir durumun içine düşecektir ki bir süre köşe bucak saklanarak ve göçebe olarak yaşamak zorunda kalacaktır. Rüyada elektrik çarpması tüm düzenin alt üst olması ve planların da bozulmasına tabir edilir. Gece yarılarına kadar can hıraş çalışılıp tasarlanan projelerin bu karışıklık ve düzensizlik içinde hükmünü kaybedeceğine ve verilen emeğin boşa gideceğine yorulur. Rüyada elektrik çarpması mutluluğun, sağlığın, keyfin ve ağız tadının bozulması anlamına gelir.

Rüyada Elektrik Kesilmesi

Rüya sahibinin bazı konuları yeni yeni dank etmesi ve bazı şeylerin kıymetini yeniden anlaması ile ifade edilir. Rüya sahibi, haksızlık edip, üzdüğü kişileri artık kendini onların yerine koyarak daha iyi anlıyor ve onlara yaptığı haksızlığı fark edebiliyor demektir.

Rüyada Elektrik Süpürgesi Görmek

Rüya sahibinin lüksüne ve konforuna olan düşkünlüğü ile açıklanır. Rüya sahibi bazen içinde bulunduğu zenginlik nedeni ile şımarıklık ve aç gözlülük ediyor astronomik fiyatlara eşyalar alıyor ve iki gün kullandıktan sonra bir köşeye atıyordur.

Rüyada Elektrik Direği Görmek

Rüya sahibini bekleyen zor ve üzücü günlere işaret eder. Rüyasında elektrik direği gören kişi malda ve parada büyük zarar edeceği bir işe girecek, hiç olmadık kişilere borçlanarak başına bela alacak diye tabir edilir.

Rüyada Elektrik Telleri Görmek

Rüya sahibinin amaçlarından sapmadan kararlı şekilde ilerleyerek her isteğine kavuşacağına ve tutuğu her dalı koparacağına işaret eder. Rüya sahibi bulunduğu yüksek noktaya zaten hep bu kararlılığı sayesinde gelmiştir diye değerlendirilir.

Rüyada Elektrik Kablosu Görmek

Rüya sahibinin duygularını bastırdığına öfkesini de sevincini de içinde yaşadığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Elektrik Çarpması Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ali (10 Mart 2014 saat: 09:47)

    ben ile iş arkadaşım sürekli iş için gittğimiz ilçelerden birine gittiğimizi görüyodum bi evde misafirliğe gitmiştik evin sahibi olgun bi adam odanın ıcındekı üç tane ucu olan kablo ıle ayaklarıma temas ettırıyodu ben ona yalvarıyodum elektrık cok kotudur yapma dıye o ıse ısrarla her uc kablonun ucunu ayaklarıma degdırıp elektırık olup olmadıgına bakıyodu tskler

  2. yusuf (20 Şubat 2014 saat: 02:26)

    Ruyamda uyuyordum uyandigida bi arkadasim tlf nunu elektirik panusunda sarja takmisti ve ben ayaga kaltim ve basimin ustunde elektirik kablolari geciyordu gormedigim icide omzum deydi ve akimina kapildim ordan kurtuldum ama bu sefer baska bi kaplaya kapildim. Kiktim disariya ve o arkadas birini tiras ediyordu niye tlf nu orda sarja kattin senin yuzunden elektirik cekti beni dedim ve tekme tokat daldim duvuyordumki uyandim cevabi gönderirseniz cok sevinirim simdiden allah razi olsun tsk

  3. ibrahim (08 Şubat 2014 saat: 09:09)

    rüyamda anneannem babaannem ve babaannemin kocası olan dedem ile birlikte köyde bir komşuya gübre almaya gittik o sırada anneannem mevlide gideceğini söyledi gittiğiğmiz yerdeki kadınlar dur gitme burda okursun deyip içeriden anneanneme buz ile dolu ve içinde 2 tane tulumba tatlısı bulunan bir cam kavanoz verdiler anneannemde o kavanozu alıp bahçede bulunan bir televizyonun karşısına geçti kumandayı karıştırırken evin oğlu bir kablo ile uğraşıyordu anneannem tam sesi açmak için bir düğmeye bastı adamı elindeki kabloyla elektrik çarptı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,