RuyaTabirleri.com

Rüyada Elektrik Çarpması Görmek

Rüyada elektrik çarpması, hayırlara ve iyi şeylere delalet etmez. Rüya sahibinin hayatının bir süre karmakarışık ve alt üst olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi öylesine zor bir durumun içine düşecektir ki bir süre köşe bucak saklanarak ve göçebe olarak yaşamak zorunda kalacaktır. Rüyada elektrik çarpması tüm düzenin alt üst olması ve planların da bozulmasına tabir edilir. Gece yarılarına kadar can hıraş çalışılıp tasarlanan projelerin bu karışıklık ve düzensizlik içinde hükmünü kaybedeceğine ve verilen emeğin boşa gideceğine yorulur. Rüyada elektrik çarpması mutluluğun, sağlığın, keyfin ve ağız tadının bozulması anlamına gelir.

Rüyada Elektrik Kesilmesi

Rüya sahibinin bazı konuları yeni yeni dank etmesi ve bazı şeylerin kıymetini yeniden anlaması ile ifade edilir. Rüya sahibi, haksızlık edip, üzdüğü kişileri artık kendini onların yerine koyarak daha iyi anlıyor ve onlara yaptığı haksızlığı fark edebiliyor demektir.

Rüyada Elektrik Süpürgesi Görmek

Rüya sahibinin lüksüne ve konforuna olan düşkünlüğü ile açıklanır. Rüya sahibi bazen içinde bulunduğu zenginlik nedeni ile şımarıklık ve aç gözlülük ediyor astronomik fiyatlara eşyalar alıyor ve iki gün kullandıktan sonra bir köşeye atıyordur.

Rüyada Elektrik Direği Görmek

Rüya sahibini bekleyen zor ve üzücü günlere işaret eder. Rüyasında elektrik direği gören kişi malda ve parada büyük zarar edeceği bir işe girecek, hiç olmadık kişilere borçlanarak başına bela alacak diye tabir edilir.

Rüyada Elektrik Telleri Görmek

Rüya sahibinin amaçlarından sapmadan kararlı şekilde ilerleyerek her isteğine kavuşacağına ve tutuğu her dalı koparacağına işaret eder. Rüya sahibi bulunduğu yüksek noktaya zaten hep bu kararlılığı sayesinde gelmiştir diye değerlendirilir.

Rüyada Elektrik Kablosu Görmek

Rüya sahibinin duygularını bastırdığına öfkesini de sevincini de içinde yaşadığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: