RuyaTabirleri.com

Rüyada Elektrik Direği Görmek

Rüyada elektrik direği görmek, işlerde yaşanacak bir durgunluğa yahut yapılacak anlaşmalarda çıkacak fikir ayrılıklarına yorumlandığı gibi, özellikle bu dönemde iş kurma düşüncesinde olan kimselerin şartları tam olarak yerine getiremedikleri için bu isteklerini bir müddet daha ertelemek zorunda kalacaklarına alamet eder. Aile içinde kişiyle aynı görüşte olmayan diğer fertlerin özellikle miras veya para konularında tartışmalı durumlar yaratacaklarına, bu süreci olabildiğince sakin, mantıklı geçirmenin yaşanacak olumsuzlukları en aza indireceğine delalettir. Maddi rahatlığın, iş konusundaki hızın gerileyeceğini, standartları belli bir süre boyunca düşürerek yaşanacak krizden daha az zararla çıkmanın mümkün olduğunu hatırlatır. Elektrik direği kişinin etrafında çatışmaya hazır, gergin, çabuk sinirlenen kimselerin bulunduğuna işarettir.

Rüyada Elektrik Direğine Tırmanmak

Yapılacak bir hatanın işaretçisidir ki özellikle durumu kurtarmak, işleri yoluna koymak adına çaba göstermek isteyen rüya sahibinin yanlış zamanda hamle yapması yüzünden yaşanan sıkıntıyı biraz daha artıracağını ifade eder. Bu dönemde var olan problemleri olgunlukla kabul edip, zamanla her sorunu çözmeye yönelik daha akılcı, mantıklı kararlar alarak ilerlemenin işleri toparlamakta yardımcı olacağına vurgu yapar. Elektrik direğine tırmanan birini görmek ise, öfkeli bir tanıdığı sakinleştirmek ya da bir kavgada orta yolu bulabilmek için araya girileceğine yorulur.

Rüyada Elektrik Direği Teli Görmek

İlk başta önemsenmeyen veya üzerine düşülmeyen küçük problemlerin zamanla büyüyeceğini, ihmal nedeniyle iş yaşantısına sekte vuracak hale geleceğini işaret eder. Zamanında müdahale edilmeyen sorunlar yüzünden yaşanan bu sıkıntı rüya sahibinin bir miktar para kaybetmesine ve planlarının bozulmasına yol açar. Diğer bir anlamı da geçmişte yaşanmış kırıcı veya kişiyi sarsan bir olayın sorumlularından intikam almak istemek, bu kişilere yaşattıkları üzüntü nedeniyle kin tutmak manasındadır.

Rüyada Elektrik Direği Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yaşamında erk sahibi birinin eksikliğini duyduğunu yahut erken yaşlar itibariyle gücünün çok üzerinde sorumluluklar alması nedeniyle kendini sıkışmış hissettiğini işaret eder. Genelde hayat yükünü üzerinden alacak güç sahibi bir kimseye duyulan ihtiyacın ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!