RuyaTabirleri.com

Rüyada Elektrik Görmek

Rüyada elektrik görmek, rüya sahibi için planladığı yeni atılımlara karşı cesaret bulması anlamına gelirken diğer yandan da olumsuz olaylar yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatından bir anda büyük değişiklikler olmaya başlayacak ve bu değişim kişinin kontörlü ve isteği dışında gelişecek demektir. Hayırlı olduğu söylenemeyecek, çok hızlı gelişmelere işaret eder. Bazı rüya tabirleri ise bunun tam tersini söylerler. Rüyada elektrik görmenin, kazanç olduğu yorumunu yaparlar. Hayatın kolaylaşmasına tabir edilir.

Rüyada Elektrik Çarpması

Bir kişinin rüyasında kendisine elektrik çarptığını görmesi iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibinin tekin olmayan yollara girmesine bu nedenle de başının uzun süre ağrımasına neden olacak belalara bulaşmasına işaret eder. Rüyada elektrik çarpması kötülüklere ve kazalara yakın durmaya işaret eder.

Rüyada Elektrik Kesilmesi

Rüyada elektrik kesilmesi, rüya sahibinin zorunlu olarak işinden ya da gerçekleştirmeyi çok istediği bir plandan geri kalmasına tabir edilir. Rüya sahibi içine düştüğü mecburiyeti atlatınca bunun acısını fazlasıyla çıkaracaktır.

Rüyada Elektrik Telleri Görmek

Rüyada elektrik telleri görmek, halk arasında kullanılan tabiri ile karşı cinsten olan bir kişiden elektrik almaya yani duygu etkileşimine işaret eder. Rüya sahibi için mutluluk ve heyecan verici bir aşk başlayacak demektir.

Rüyada Elektrik Direği Görmek

Rüyada elektrik direği görmek de yine özel duygular ve yaşanacak olan heyecanlarla tabir edilir. Rüya sahibinin henüz küllenmemiş bir ilişkisinin yeniden alev alması anlamına gelir. Belki de eski sevgililer yeniden bir araya gelecektir.

Rüyada Elektrik Kablosu Görmek

Rüya sahibinin bir şeyden fena halde şüphe duyduğuna işaret eder. Kişi, bu şüphesini kesinliğe kavuşturmadan içi rahat etmeyecek demektir. Bu rüya diğer bir yandan da rüya sahibinin sevmediği ya da rüya sahibini sevmeyen kişilerin varlığına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Elektrik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nimet (28 Şubat 2014 saat: 02:45)

    ailemle birlikte çok güzel bir bahçesi olan sitede geziyoruz.burada yeni olmaya başlamış beyaz dut ve kara dutlar var. evimize geliyoruz. bir süre sonra dışarıda kuvvetli rüzgar başlıyor.bende hemen balkondaki asılı çamaşırları rüzgarda topluyorum. evimin içine giriyorum. elektriklerde bir sıkıntı olduğunu fark ediyorum. sonrasında elektrik şarterlerinin olduğu panoda yangın olduğunu farkediyorum. büyük alevler yok ama duman ve kıvılcımları görüyorum ve büyük bir panik içindeyim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,