RuyaTabirleri.com

Rüyada Elektrik Süpürgesi Görmek

Rüyada elektrik süpürgesi görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kolay yollardan geçimini sağlamayı başaracağına işaret eder. Rahat ve güzel bir hayata işaret ederken rüya sahibinin hiçbir zaman rızıksız kalmayacağına, büyük borçlara girmeyeceğine, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine rivayet edilir. Bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşamaya ve hayatın tadına varmaya alamet eder.

Rüyada Elektrik Süpürgesi İle Ev Süpürmek

Rüyayı gören kişinin oturduğu makama alın teri akıtıp, emek harcayıp ve çok çalışıp geleceğine ve dünya malına da havadan değil nefes tüketip, dirsek çürüterek sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibinin gelirinin her kuruşunun tabiri caizse ana sütü gibi helal olduğuna ve kendisini bir ömür boyu rahat yaşatmaya yeteceğine yorulur.

Rüyada Elektrik Süpürgesi Hediye Almak

Rüya sahibinin işlerinin kolaylaşacağına, başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine ve bu sayede maddi gücünün de çoğalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin karşısına hayırlı fırsatlar çıkacağına ve bunun da rüya sahibine daha fazla gelir sağlayacağına tabir edilir.

Rüyada Elektrik Süpürgesi Bozulması

Rüyayı gören kişi için uğursuzluk demektir. Şansın ve kısmetin kapanacağına, işlerin sarpa saracağına, deyim yerindeyse evdeki hesabın çarşıya uymayarak rüya sahibinin zarar ederek zor durumda kalacağına alamet eder.

Rüyada Elektrik Süpürgesi Almak

Rüyasında elektrik süpürgesi aldığını gören kişinin kısmeti çok olur diye kabul edilir. Rüyayı gören kişinin işlerindeki verimin artacağına bu sayede huzurunun, mutluluğunun, ağız tadının ve keyfinin de yerine geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Elektrikli Süpürge Görmek

Rüyada elektrikli süpürge görmekle, elektrik süpürgesi görmek esasen aynı anlamlara gelir ve mutluluğa vesile olacak, kişiyi de kazanca kavuşturacak hayırlı gelişmelerin meydana geleceği şeklinde tabir edilir. Hem maddi hem de manevi huzurun yerine geleceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Elektrik Süpürgesi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. filiz (10 Kasım 2014 saat: 09:08)

  Ruyamda buyuk bir maazadayim yanimda kaynim ve kaynanam var ben onlardan ayri maazayi geziyorum ust katta utuler var utu almak istiyorum satici buhar kazanli bir utu tavsiye ediyor bir parca kahverengi bir beze cay dokup utuluyor lekeyi bile cikartiyor diyor bende neden oyle utuluyorsun cay leke yapar caysiz utuleyen bir utu istiyorum diger utulere bakiyorum daha sonra elektirik supurgelerine bakiyorum birtane mavi buyuk tv de reklamlari olan bir supurge bu iyi diyorum denemek icin calistiriyorum ordaki bir haliyi supuruyorum kaynanam geliyor bunu alalim diyor ben hangisini alacagima daha karar vermemisim baska sulu modellerden almak isterken kaynanam mavi supurgeyi ikinci kattan asagi atiyor ben cok kiziyorum ya bozulduysa diye simdi onu almak zorundayim diyorum oda cok agar saticilar gormeden asagi indirmek istedim diyor ben bakarken mavi olan supurke kaynanam bakarken kirmizi ustumde para olmadigini dusunuyorum kaynanam taksitli aliriz diyor ust kattan asagi inicekken merdivenlerin olmadigini fark ediyorum kaynim iniyir bende nasil inicem yuksek atlamayi dusunuyorum adim atiyorum meger gorunmez merdivenler varmis basamagin ilk basamaginda tokezliyorum sonra rahat iniyorum kaynanam ve kaynim gorunmez merdiven oldugunu biliyorlarmis

 2. nejla (25 Ekim 2014 saat: 22:22)

  3 yıldır görmediğim beni terk edip evlenen sevdiğimi rüyamda gördüm.banka gibi bir yerde takım elbiseli bakımlı toplu halde Baylar oturuyordu.biri sevdiğin burda dedi.egildim baktım bayların arasındaydı.elektrik süpürgesin sapını çıkartıp şuna bir vurup öfkeyle hıncımı alayım diyip elimdeki süpürgenin sapını kaldırıp vurmaya çalıştım.tam elim havadayken onunla göz göze geldim.saçları beyazlamış traş olmuş takım elbiseli bakımlıydı göz göze gelince vuramadım elim havada kaldı.yorumlayabilirmisiniz teşekkür eder saygılarımı sunarım

 3. nejla (25 Ekim 2014 saat: 22:13)

  3 yıldır görmediğim sevdiğimi rüyamda gördüm.banka gibi bir yerde takım elbiseli bakımlı toplu halde Baylar oturuyordu.biri sevdiğine burda dedi.baktım bağların arasındaydı.elektrik süpürgesin saçını çıkartıp şundan öfkeli alıyım diyip arkasına durup elimdeki sopayı kaldırıp vuracak onunla göz göze geldim.saçları beyazlamış traş olmuş takım elbiseli bakımlıydı yorumlayabilirmisiniz teşekkür eder saygılarımı sunarım

 4. enıse (19 Nisan 2014 saat: 10:52)

  Bir programdayız yani çocukların kampi ben başlarında duruyorum yanımda farklı bi hoca daha var akşam namazını o hoca kildirdi ve namaz sonrasında talebenin birisi bi süre okudu fakat uzun bi süre ezberlemiş ama hangi süre olduğunu hatırlayamadım sonra ben bayağı düşündüm iyi ezberlemiş felan diye seviniyorum namazı kildiran hoca ona sen şimdi süreleri sırasıyla makam yaparak oku o şekilde çalış dedi. Ertesi gün çocuklara kuran dersi yapıyorum belediyenin adamları geldi tüm evleri geziyorlar mış ben çocukları başka odaya sakladım ve onlar içeri girdi onların birisi benim ablam evde olanları yazıyorlar kanepenin altına felan bakıyorlar. Onlar oraya bakarken bende oranın pis olduğunu görüyorum ve elektrikli süpürge ile temizliyorum fakat bi toplu iğne var onu bi türlü çekemedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,