RuyaTabirleri.com

Rüyada Elektrikli Süpürge Görmek

Rüyada elektrikli süpürge görmek, kişinin hayatını içinden çıkılması güç bir hale getirdiğini, hırçın hareketleri nedeniyle çevresindeki kimselerin dikkatini çekip, olumsuz durumlara neden olduğunu, sinirlerini kontrol etmekte güçlük çekmesine rağmen, bu konuda herhangi bir yardım almayı da reddettiğini bildirir. Elektrikli süpürge, aile üyeleri içindeki kıskançlıkları, çekememezlikleri, kavga ve anlaşmazlıkları da işaret eder. Hanede süren tartışmalı durumları temsil eden rüya, aynı zamanda kişinin hakkı olmayan bir mirasta pay almak için uğraş verdiğine, haksızlık yapmaya ve ısrarcı bir tutumla kendine ait olmayan bir mala göz dikmeye alamettir. Yakın arkadaşlarla arası açılan rüya sahibinin sürekli karşı tarafı suçladığına, kendisini eleştirmediği gibi, asla kendi hatalarını görmediğine tabir edilir.

Rüyada Elektrikli Süpürge Satın Almak

Hayat koşullarındaki önemli değişimlere işaret eden rüya, kişinin kendisine karşı özeleştiri yaparak, daha doğru ve daha sağlıklı hareket etmek için çaba harcayacağına işarettir. Kişinin içinde bulunduğu çetrefil durumlar için ailesinden destek isteyeceğine fakat beklediği karşılığı alamayacağına, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına alamettir. Arkadaşlık ilişkilerinde yeniden yapılanmaya, evliliklerde sık sık çıkan tartışmaların giderek yıpratıcı olmaya başladığına ve duygusal karmaşa yaşanacağına delalettir.

Rüyada Evi Elektrikli Süpürgeyle Temizlemek

Hayırlı bir rüyadır. Pis bir evi elektrikli süpürgeyle temizlediğini gören kişi uzun süredir devam eden büyük bir sıkıntıdan aniden kurtulur ve feraha kavuşur. Sevdikleri ile kırgınlıklar yaşayanlar yeniden barışırlar ve özellikle evliliklerinde sorun yaşayan çiftler arabulucu kimseler sayesinde yeniden bir araya gelerek, güzel, mutlu günler yaşamaya devam ederler.

Rüyada Elektrikli Süpürge Görmenin Psikolojik Yorumu

Negatif düşüncelerin kişiye hakim olmasına işaret olan rüya, yaşamın keyfini çıkarmakta eksik kalmanın, bardağın her zaman boş tarafına bakmanın ifadesidir. Rüya sahibinin elindeki imkanlardan ziyade, bir türlü sahip olamadıklarını düşündüğünü, aşırı kuruntu içinde olduğunu ve şüphelerin, endişelerin kişinin yaşamına konsantre olmasını engellediğini sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!