RuyaTabirleri.com

Rüyada Elele Tutuşmak

Rüyada elele tutuşmak, görülen kişiye göre anlamı değişen bir rüya olsa da genellikle hayırlara vesile olur. Sevdiği kimse ile rüyasında el ele tutuştuğunu gören kimse mutlu bir beraberliğe ve sonrasında hayırlı bir evlilik gerçekleştirmeye nail olur. Ailesinden kimseler ile elele tutuştuğunu gören kimsenin aile üyeleri ile arasında kuvvetli ve sarsılmaz bir bağ oluşur. Bu rüyayı gören kimsenin alçak gönüllü ve merhametli bir karakteri vardır. Elele tutuşan kimse çevresindeki herkese yardımı dokunan hayırlı ve Allah katında makbul işler yapan bir kişidir.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Elele Tutuşmak

Kişinin yeni atılacağı bir iş olacağını veya ortaklık kuracağını ve doğru adımlar atacağını işaret eder. Tanınmayan biri ile elele tutuştuğunu gören kimse büyük yardımlar görür ve işleri hızlı hallolur. İşinde başarıyı yakalar ve geliri istediğinden de yüksek olur. Aynı zamanda kişinin çevresinde her zaman ona destek olacak, doğru yolu gösterecek önder ve bilgili kişilerin olacağına, bu sayede hata yapmadan düzgün ve bereketli, zengin bir hayat süreceğine de delalet eder.

Rüyada Başkalarının Elele Tutuştuğunu Görmek

Hayırlı bir rüyadır ve kişinin başka kimseler tarafından yeni ve olumlu gelişmelerin içine çekileceğine, yeni fırsatlar sunulacağına ve iş ile ilgili büyük bir şans sahibi olacağına yorumlanır. Eksik olduğu konularda başka kişilerin yardımını göreceğine de yorumlanır. Rüya sahibi bekar biri ise, yakın zamanda hayalini kurduğu eş adayı ile tanışacağı ve beraberce evlilik yolunda ilerleyecek bir ilişkiye başlayacakları anlamına da gelir.

Rüyada Elele Tutuşulduğunu Görmek

Allah’ın tüm duaları kabul edeceğine ve kişiye bereket dolu, varsıl bir hayat sunacağına işaret eder. Böyle rüya gören kişinin sevapları büyük olur. Bencillikten uzak ve yardıma ihtiyaç duyan kişilerin de yanında olan, hayırlı bir kimse olunduğunun da işaretçisidir. Elele tutuşulduğunu gören kişi hayatında çok büyük ve güzel sürprizler yaşar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!