RuyaTabirleri.com

Rüyada Elele Tutuşmak

Rüyada elele tutuşmak, görülen kişiye göre anlamı değişen bir rüya olsa da genellikle hayırlara vesile olur. Sevdiği kimse ile rüyasında el ele tutuştuğunu gören kimse mutlu bir beraberliğe ve sonrasında hayırlı bir evlilik gerçekleştirmeye nail olur. Ailesinden kimseler ile elele tutuştuğunu gören kimsenin aile üyeleri ile arasında kuvvetli ve sarsılmaz bir bağ oluşur. Bu rüyayı gören kimsenin alçak gönüllü ve merhametli bir karakteri vardır. Elele tutuşan kimse çevresindeki herkese yardımı dokunan hayırlı ve Allah katında makbul işler yapan bir kişidir.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Elele Tutuşmak

Kişinin yeni atılacağı bir iş olacağını veya ortaklık kuracağını ve doğru adımlar atacağını işaret eder. Tanınmayan biri ile elele tutuştuğunu gören kimse büyük yardımlar görür ve işleri hızlı hallolur. İşinde başarıyı yakalar ve geliri istediğinden de yüksek olur. Aynı zamanda kişinin çevresinde her zaman ona destek olacak, doğru yolu gösterecek önder ve bilgili kişilerin olacağına, bu sayede hata yapmadan düzgün ve bereketli, zengin bir hayat süreceğine de delalet eder.

Rüyada Başkalarının Elele Tutuştuğunu Görmek

Hayırlı bir rüyadır ve kişinin başka kimseler tarafından yeni ve olumlu gelişmelerin içine çekileceğine, yeni fırsatlar sunulacağına ve iş ile ilgili büyük bir şans sahibi olacağına yorumlanır. Eksik olduğu konularda başka kişilerin yardımını göreceğine de yorumlanır. Rüya sahibi bekar biri ise, yakın zamanda hayalini kurduğu eş adayı ile tanışacağı ve beraberce evlilik yolunda ilerleyecek bir ilişkiye başlayacakları anlamına da gelir.

Rüyada Elele Tutuşulduğunu Görmek

Allah’ın tüm duaları kabul edeceğine ve kişiye bereket dolu, varsıl bir hayat sunacağına işaret eder. Böyle rüya gören kişinin sevapları büyük olur. Bencillikten uzak ve yardıma ihtiyaç duyan kişilerin de yanında olan, hayırlı bir kimse olunduğunun da işaretçisidir. Elele tutuşulduğunu gören kişi hayatında çok büyük ve güzel sürprizler yaşar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Elele Tutuşmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (10 Aralık 2015 saat: 18:52)

  ECE: SA bende rüyamda sevdigim aşık oldugum kişiyi gördüm elele gördüm birlikte yataga uzanmış eleleyiz öyle yukarıya bakıyoruz sonra deprem oluyor yerler ayrılıyor hiç elimizi bırakmadık ve ayrılan yerlerden atlıya atlıya geciyoruz babamın iş yerine gidiyoruz ama gic elimizi bırakmıyoruz sonrasını hatırlamıyorum ama cooooook mutluyduk

 2. ZAMANSIZ (10 Ekim 2015 saat: 05:37)

  sevdiğim hoşlandığım bir erkek var. başka bir kız da var oda sevdiğim adama aynı duygular içinde (ikisinin çıktıklarından şüpheleniyorum gerçi emin değilim.
  rüyamda sabah işe gelirken arkadaş odamıza gel o kız açıklama yapıcak diyor. bende 2 tane sandalyeyi ittirerek götürüyorum. sevdiğim adamı ve o kızı elele tutuşarak odaya girdiğini görüyorum.şaşırıyorum ama belli etmiyorum.
  kız arkadaşlarına evleneceklerini açıklayacakmış. bende oturdum. arkadaşı bana sen niye burdasın dedi. bende erkek tarafıyım görümce sayılırım dedim. Ramazan pidesi yiyorlardı. ama bana vermediler. bende kalktım.

 3. ecrin (28 Nisan 2015 saat: 18:02)

  Sahte bir evlilik yapıyordum.evlendiği kişiyi görmedim.dışarda beni bekleyen biri vardı .gördüğüm ama muhabbetimin olmadığı biri onun yanina gittim evlenmemiş istemiyordu nikah kiyildktn sonra onun yanina gittim arabaya binerken elimden tuttu gözlerimin içine baktı.

 4. huri sema (02 Şubat 2015 saat: 19:05)

  Selamun aleykum nasıl anlatsam bilemiyorum ama ben uzun süredir bir çıkmazın icindeyim Kendi çevresinde ünlü olan ve şarkı söyleyen ama ağzından allah lafını dusurmeyen hareketlerinde her daim efendilik gördüğüm birine aşık oldum gonlunde birinin olmadığını da annesinden öğrenmiştim neyse ama bu kişiyi son zamanlarda üstüste ruyalarimda görmeye başladım ilk gün beyaz bir tisort giyiypdu ve bi kermes festival gibi biyerden ayriliyprdu bende tam arabaya binerken ona bende geleyim mı diye bağırdım oda arkadaşlarıyla hepsi erkek biniyodu yer yok dedi bende aslında asla yapmam ama o arabaya bindim ve giderken bizim orda bilinen bir çay taşmış yolları ve yemyesil tarlaları kaplamıştı ama biz genede yol aldık bu kişi benim dişlerime baktı sonra bende onukilere baktim gerisini hatirlamiyorum ikinci gün de tam tersine simsiyah takımlar giymisti ben üniversite de okuyorum bizim sınıfa gelip şarkı söyledi ve sonra benim sirama oturup elimi tuttu ben kimsenin elini tutmadım bu güne kadar o an çok güzel bişey olduğunu anladım ve bu rüyalardan sonra istihare ye yattim dün gece ilk başta kip kırmızı palyaço burunları gördüm daha sonra facem de bi sürü kırmızı bildirim vardı daha sonra yemyesil bi bahcede kuzenimin fotoğrafini ve daha sonra bi yerde annemlerin bekledigini ve orda da yemyesil ağaçlar gördüm ve kiraz agaciydi meyveleri üstündeydi daha sonra bir yaratık gördüm kıpkırmızı vücudu ve gri tırnakları vardı daha sonrasını hatirlamiyorum ama lütfen dikkatle okuyup cevaplayin nolur kimseye diyemiyorum derdimi allahim ve ben sadece biliyorum ben bu insana daha önce hickimsede duymadigim hisleri duydum ama ulaşamadım elele tutusmanin tabirine baktım ona kavusacagim yaziyordu ama siz ne olur objektif olun ve mutlaka yazın allah razı olsun

 5. Gökçen (31 Ocak 2015 saat: 19:26)

  Rüyamda tanıdığım fakat muhabbetimin bile olmadığı karşı cins biriyle bir alışveriş merkezinde el ele tutuştuğumu gördüm. Yan yanaydık sonra çukur bir yerden ve ya yanılmıyorsam engelli bir yoldan geçemediğim için elimi tutuyordu. Sanırım AVM de inşaat vardı o yüzden. Geçtikten sonra da bırakmadı ama. Öyle elimi tutup yürümeye devam etti. Arkadaşlarımız gördü şaşırıp baktılar, çok heycanlanmıştım. Yanlış anladınız ama diyordum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,