RuyaTabirleri.com

Rüyada Eli Bıçaklı Adam Görmek

Rüyada eli bıçaklı adam görmek, kişinin bazı şüphelerinde haklı olduğunu ve çevresinde sevmediği kişilerin olduğunu ifade eder. İğneleyici sözler söyleyerek insanları sürekli rahatsız eden bir arkadaşa veya akrabaya da yorumlanan rüya, bu kimseyle yakın zamanda girilecek bir tartışma sonrası aradaki tüm bağların kopacağına alamettir. Tekinsiz ortamlarda bulunmak veya iş yapılan kişilerle, ortaklıklarda şüphe uyandıran durumlar yaşandığını bildirir. Huzursuzlukla dolu günlerin, sallantılı bir iş hayatının, ekonomik açıdan zorluk çekmenin de tabiri olan rüya, bu dönemde tanışılacak yeni inanlara hemen güvenmemek gerektiğini ve belli bir mesafe bırakılmasının doğru olacağını da işaret eder. Rüya sahibinin sırlarını paylaşması halinde gelecekte karşısına büyük sorunlar çıkacağını ve güvendiği kişilerin kendisini aldatacağını vurgular.

Rüyada Bıçaklanmak

Tanınmayan biri tarafından bıçaklandığını ve kan aktığını görmek doğru bilinen işlerde pürüzler çıkacağını ancak bu sorunlarda da bir hayır olacağını, ilerleyen zamanlarda yaşanacak çok büyük bir olayın önüne geçileceğini haber verir. Hayal kırıklığı manasına da gelen rüya, yakın çevrede, samimi olunan bir arkadaşın rüya sahibi hakkında pek de iyi konuşmadığını öğrenmek, o kimseye gönül koymak ve gözyaşı dökmek demektir.

Rüyada Bıçaklanarak Öldürülmek

Bıçaklandığını ve öldüğünü görmek iflas etmek, para, mal, mülk ve makam kaybetmek, hayata dair hiçbir güvencesi kalmamak demektir. Rüya sahibini bekleyen büyük bir sona ya da yıkıma işaret ederken, aynı zamanda yepyeni başlangıçlara da yorumlanır. Başa gelen olumsuz durumları doğru şekilde inceleyen ve idrak eden rüya sahibinin hatalarını fark etmesi neticesinde yaşamını çok daha sağlam temeller üzerine yeniden inşa edeceğine delalet eder.

Rüyada Eli Bıçaklı Adam Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatta kişinin birinden kaçmaya yahut saklanmaya çalıştığını, bu kimseyle yüzleşmeye cesareti olmadığını ifade eder. Olumlu görüşler veya eleştirilerden rahatsızlık duymak, çevredeki kişilerin düşüncelerine ve sözlerine kulak asmamak anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: