RuyaTabirleri.com

Rüyada Elif Görmek

Rüyada elif görmek, rüyayı gören kişinin, dinine sıkı sıkıya bağlı, hiçbir zaman ibadetini geciktirmeyen, insanları Allah yoluna çağıran, her zaman bol dua eden ve sorunlarının çözümü için hep Allah’a sığınan bir kişi olacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardımcı olduğuna, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisine ihanet eden kişiler ile yaşadığına delalet eder.

Rüyada Elifba Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına ve mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Elif Cüzü Görmek

Rüya sahibinin, işlerinde hayırlı gelişmeler yaşanacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, bu sayede başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına işaret eder.

Rüyada Elif Lam Ra Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayatında canını sıkan olaylardan kısa sürede kurtulacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, geçirdiği zor günleri sevdiği kişiler ile atlatacağına ve gireceği bir ortaklık sayesinde kazancının bir iki kat artacağına alamet eder.

Rüyada Elif Harfini Görmek

Rüya sahibinin, sevdiği kişiler ile gireceği bazı işlerde büyük başarılar kazanacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!