RuyaTabirleri.com

Rüyada Elini Kesmek

Rüyada elini kesmek, rüya sahibinin doğru yoldan ayrılmasına ve zararlı arkadaşlar edinip dünya ve ahiret hayatını tehlikeye atmasına işarettir. Rüyada elini bileğinden kesen büyük bir günah işler. Elinin bir kısmını kesmeni dininizin bir bölümünü kaybetmenize, hidayete erdikten sonra sapıklığa düşmenize işaret eder. Rüyada elinin kesilip kan aktığını görmek, yanlışlardan dönüp selamet içinde olmaya ve günahlara tövbe etmeye yorumlanmaktadır. Rüyasında elini kestikten sonra ölen kişi, Allah tarafından hidayete erdirilir. Bu rüya özellikle günahkârlar için yanlışları terk etmeye ve kendisine faydası olmayan kişilerden uzaklaşmaya delalet eder.

Rüyada Bir Uzvunu Kesmek

Rüyada kendi eliyle tenasül uzvunu kesen kişi zinaya bulaşır. Bu rüya haram işlemeye, helal olmayan yollardan geçimini sağlamaya, yanında eşi olmadan uygun olmayan yerlerde bulunmaya yorumlanmaktadır. Rüyada kulağını kesen kişi, edepsiz sözleri dinler. Bu rüya bazen de dedikodu yapmaya veya yapılanı dinlemeye işarettir. Rüyada burnunu kesmek, ticaret hayatında zarar etmeye, fakirleşmeye ve elindeki serveti kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Kesilen Uzvun Tekrar Çıkması

Rüyasında herhangi gir organı kesilen ama tekrar çıkan kişi sapkınlıktan sonra hidayete, fakirlikten sonra zenginliğe ulaşır. Bu rüya bazen de hastalıktan şifa bulmaya, sağlık ve afiyette bulunmaya işarettir. Rüyada kesilen elinin tekrar çıktığını görmek özellikle müşrikler için iman demektir. Kesilen tenasül uzvunun çıkması ise zina işlemeyi bırakma ve gözleri haramdan sakınma anlamına gelir. Rüyada ayakları kesildikten sonra tekrar çıkması ise, doğru yolu bulmaya, kişinin zararlı mekanları ve arkadaşları terk etmesine yorumlanır.

Rüyada Elini Kesmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada elini kesen kişi, iç dünyasında yardım etmekten hoşlanmayan ev özellikle maddi konularda cimri ve bencil bir karaktere sahip olan bir kimsedir. Bu rüyayı gören kişi, aynı zamanda sorunlarından ve problemlerinden kurtulmaya çalışmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!