RuyaTabirleri.com

Rüyada Elini Tutmak

Rüyada elini tutmak, hayırlara yorumlanır ve kişinin ömrünün sonuna değin, hem iyi gününde, hem de yaşadığı tüm sıkıntılarda yanında olacak güzel bir eşe sahip olduğunu bildirir. Eğer kişi bekarsa karşısında vefalı ve vicdan sahibi, kalbi sevgi dolu güzel bir eş çıkacağına, ömür boyu aralarında hiçbir husumet olmadan güzel bir şekilde yaşayacaklarına yorumlanır. İş konusunda da mevkisi ve tecrübesi yüksek birinden görülecek önemli bir yardıma işaret eder. Kişinin eşine veya sevdiği insana olan sadakatine ve güvenine de işaret eden rüya, aynı zamanda ailede herkesin birbirine her zaman destek olduğunu ve kopmaz bağlarla bağlı olduklarını da tabir eder.

Rüyada Tanıdığın Birinin Elini Tutmak

Aile içinden birinin yaşadığı bir sıkıntı yüzünden kişinin huzursuz olacağı ve ona yardım etmeye karar vereceğini bildirir. Tanınan kişi gerçek hayatta da yardıma ihtiyaç duyan biridir ve kişi rüyasında gördüğü kimse ile onun dertlerini paylaşır, sorunlarına çözüm bulmaya çalışır. Maddi konularda sıkıntısı olan veya borçları yüzünden zor günler geçiren kişiler için umulmadık bir yerden gelen parayla rahata kavuşacakları şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sevgilinin Elini Tutmak

Rüya sahibinin içine attığı bir sıkıntıyı fark edip kendisine yardım edecek olan yakın bir arkadaşa işaret eder. Bekar kişiler için sevdiklerinden gelecek güzel bir haberin ve evlilik kararının da habercisidir. Evli bayanlar için hamile olduklarının müjdecisi olan rüya her şekilde kişi için hayırlı sonuçlanacak durumlara işaret eder.

Rüyada Elini Tutmanın Psikolojik Yorumu

Sevgi ihtiyacının sembolü olan rüya, kişinin çocukluğu itibariyle sevgiye aç olduğunu ve karşısına kendisini sevecek ve her anlamda koruyacak birinin çıkmasını istediğini bildirir. Yalnızlık çeken ve ruhsal olarak da kendisini sevilmeyecek biri olarak görmeye başlayan kişilerin psikolojilerine de işaret eden rüya, özel hayattaki yalnızlığa da vurgu yapar ve kişinin aile kurmak isteğini de ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!