RuyaTabirleri.com

Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek

Rüyada elinin kesildiğini görmek, kişinin haram mal yemesine, hırsızlık yapmasına veya üzerine vazife olmayan konularda bilgi sahibi olmaya çalışıp, insanların huzurunu bozmasına delalet eder. Rüyada ellerinin büyük bir kısmının kesildiğini gören kişi, dinini kaybeder veya doğru yoldan ayrılır. Bu tarz rüyalar genellikle manevi anlamda çöküşlere, kişinin dini olarak değer kaybetmesine, dünyaya meyledip ahireti tamamen unutmaya ve dünya zevkleri peşinde koşup, dünya hırsı ile dolu olmaya işarettir. Rüyada elinin çaprazlama kesildiğini gören kişi, büyük bir günah işler. Bu tarz rüya yapacağınız kötü ameller sonucunda Allah’ın gazabına uğrayacağınıza ve hem dünyanızı hem de ahiretini karartacağınıza işarettir.

Rüyada Ayağının Kesildiğini Görmek

Rüyada ayağı kesilen kişi, günah işlenen yerlere gider ve orada kendisine uygun olmayan kişilerle karşılaşır. Rüyada ayağın kesilmesi bazen de ayağı ile yanlış yollara gitmeye, faydasız ilimle meşgul olmaya, boş işler peşinde koşturmaya delalet eder. Rüyada ayağı ile beraber elin de kesilmesi, dinde zayıflığa, kişinin dini dünyasının bozulmasına, ahiretin bozulmasına, hidayetten sonra sapkınlığa ve kötü ahlaka işaret eder. Rüyada kişinin ayağının kopması, uğranılacak zarara, meşakkat çekmeye, iş hayatında büyük sorumluluklar almaya ve büyük günahlar işlemeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayak Parmaklarının Kesildiğini Görmek

Rüyada ayak parmakları kesilen kişi, iyi amellerin yanında kötü işler de yapar. Bu rüya bazen sonunda pişman olsanız da bazı günahları yapmaktan vazgeçmediğinizi ve bu günahlar sonucunda sıkıntı yaşadığınızı göstermektedir. Rüyada ayak parmaklarını bir kısmı kopan kişi istediği yolculuğa çıkamaz. Ayak parmaklarının kopması bazen de gurbete gidip orada konaklamaya işarettir.

Rüyada Elin Kesildiğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada eli kesilen kişi, gerçek hayatta hasis ve cimri bir karaktere sahiptir. Bu rüya sizin malınızı paylaşmaktan ve yardım etmekten hoşlanmadığınızı gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. esra (22 Aralık 2016 saat: 01:13)

  yanımda sevgilim var ve kanserden dolayı sağ elimim kesildiğini gördüm el masanın üzerinde duruyordu onu vücudumdan ayrı bi şekilde gördüm . sonra ben elsiz nasıl yaşarım derken elimin olduğunu farkettim ve orası o kadar sızlıyordu ki yatağımdan kalktığımda elimi bi süre oynatamadım .ne anlama geldiğini yorumlayabilecek biri varsa çok sevinirm lütfen ..

 2. emine (16 Ekim 2016 saat: 08:54)

  Rüyamda annemgil gezmeye gitmişti havuza galiba ıslaklardı çünkü ben de arabadan indiler bende onların yanına gidicektim hüngür hüngür ağlıya ağlıya merdivenden aşağı iniyodm elimi merdiven demirinin köşesine vurdm kanadı ama çok uzun değildi ve çok kan aktı ne anlama geliyor yardım edin lütfen

 3. seda taşkın (19 Eylül 2016 saat: 11:32)

  rüyamda gelin ile damat var elimde bişey var onlara vermek için götürüyorum bakıyorum parmağım kesilmiş ama kan akmıyor daha sonra bakıyorum iki parmağım daha kanıyor bez gibi birşey ile siliyorum bakıyorum bez hep kan olmuş damlıyor ama elime baktığımda hiç kan yok bu ne anlama gelir yorumlar misiniz lütfen

 4. Keramettin yilmaz (02 Aralık 2015 saat: 18:59)

  Slm rüyamda park,bahçe gibi bir yerde annem babam eşim ben ve oğlum oturuyorum oğlum ayakta oynarken babam yanı dededisi nedenini bilmediğim bir şeyden ötürü kızıyor oğlum arkasını dönüp hızlı hızlı giderken ben oğlum gel sen buraya oğlum gel diyorum beni dinlemiyor hızla giderken yere sabit boyu bir mt demir gibi birşey çarpıyor eli kesiliyor ve kopuyor ben hemen oğlumun yanına gidiyorum ambulans çağırın diyorum kopan parçaları topluyorum kemikte var bi kaba koyuyorum oğlum kucagimda kosturuyorum ambulansı görüp yanına gidiyorum oğlumu sedyeye yatiriyorum oradaki sanırım sağlıkçı soruyorum nasıl kurtulurmu duzelirmi diyorum hayır diyor ben diyorum ya kopan parçalar şurada getireyim diyorum kurtulurmu diyorum tekrar hayır diyor bende düşünüyorum bundan sonra oğlumun eli kolu olurum kalan hayatımı ona adarim diyorum büyük bir korkuyla uyaniyorum. Şimdiden tesekkurler

 5. Önder Şasi (17 Haziran 2015 saat: 02:46)

  Rüyamda soda şişesini kırıyorum.Kırılan şişe parçaları sağ elime giriyor. Ve bardaktan boşalırcasına elimden kan akmaya devam ediyor. İlkokul arkadaşlarımdan borç 10 tl alıp yakında bulunan sağlık ocağına gidip elime dikiş attırmaya gidiyordum ki rüya bitti.

  ALLAH RIZASI İÇİN BANA ACİL CEVAP VEREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,