RuyaTabirleri.com

Rüyada Elle Balık Tutmak

Rüyada elle balık tutmak, rüya sahibinin kendi kısmetini kendi yaratacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyada elle balık tutan kişi bayan ise, hayırlı ve dini inançları güçlü olan bir erkekle tanışıp evleneceğine yorumlanır. Tutulan balığın ölü olması halinde, zor durumda kalacağınıza ve ticari anlamda kayıplar yaşayacağınıza delalet eder. Bazı durumlarda ise bu rüya gizlenen sırların ortaya çıkması olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Temiz Suda Balık Tutmak

Rüyada tutulan balığın büyüklüğüne göre yorumlanan rüya genel olarak, temiz ve ferah bir haber anlamına gelmektedir. Birçok balığı birden tutmak kazanılacak zenginliğe, başarılı ticari atılımlar sayesinde kazanılacak paralarla alınacak mala mülke ve emlağa işarettir. Rüya sahibinin kendisini balık tutarken görmesi, kişinin eline geçecek toplu bir para ya da miras olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Tutulan Balığı Yemek

Rüyada tutulan balığı yemek, dini inançlarınızın güçlü olduğuna, manevi duygularınızın daha çok artacağına, kısa zaman içerisinde büyük bir servet sahibi olacağınıza ve çıkar ilişkisi güdülmeyen arkadaşlıklar kuracağınıza işarettir. Rüyada taze balık yediğini gören kişi, kendi alın teri ve emekleri sayesinde büyük bir paraya sahip olacak demektir.

Rüyada Olta İle Balık Tutmak

Rüyada kişi kendisini olta ile balık tutarken görüyorsa, gerçek hayatta hileye başvurarak haksız kazanç elde eder. Aynı zamanda kişiye uyarı niteliğinde olan bu rüya iş yaşantısında haksız bir şekilde elde edilecek makam olarak da yorumlanmaktadır.  Rüyada görülen olta bazı rüya alimlerine göre, rüya sahibinin iş hayatında kazanacağı büyük bir şans ve fırsat olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Tutulan Balığı Satmak

Rüyasında tuttuğu balığı satan kişi, alın teri ile kazandığı hayırlı ve helal parayı ailesi ve kendisi için harcayacağına aynı zamanda hayır işleri yaparak sevap kazanacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Elle Balık Tutmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (15 Eylül 2016 saat: 20:15)

  Ruyamda el ile 7-8 tane balik tuttum uzun bir metreden uzun sanirim. Koyumuzdeki sudan yakaladigimi gordum once iki tane sonrada ard arda 4-5 tane buyuk buyuk balik yakaladim. Ruyayi gormeden once zaten sehirde talidik birinin yaninda calisiyorum maasimda iyi buyuk restoranda calisiyorum gordugum ruya ne anlama gelir yasim 18

 2. Özcan şimşek (30 Ağustos 2016 saat: 08:32)

  Rüyamda göl kenarında elimle küçük bir balık tuttum ve balık canlı idi ne anlama gelir göl tertemizdi ve gölün kenarlarında büyük balıklar vardı şu ise temizdi balıkları görebiliyordum ve yanımda 2 3 kişi vardı ben tuttuğum balığı onlara gösterdim göl ise dağlık bir alandaydı

 3. Sunay (22 Ağustos 2016 saat: 04:52)

  Denizin kenarında büyük balıklar var kayaliklardayim şu okadar temiz ki küçük balıklara varana kadar görünüyor. Kayalıklara kumsala iniyorum ve suyun içinde büyük balıklardan yakalıyor bir kaçta ne. Çok çirkin TOP gibi yuvarlak fakat çok büyük bembeyaz bir balık korkutuyor beni.sonra birileri geliyor ve o balığı oldurur sem başka balıkları daha kolay yakalayabilecehomi söylüyor ve bana bahçe makası veriyor.kayalardan tutunup o beyaz cirkin balık olanı karnından kesmeye başlıyorum. Eşşek baligiymis ve eşinde öldürmek gerekiyormuş yok sa ı balık beni lanetlermis diye bişeyler söylüyor adamlar ve ben çok korkuyorum bulamıyorum diğer eşini. Kardeşim geliyor heryer karanlık oluyor ve biz korkup eve kaçıyorum.

 4. Anonim (22 Ağustos 2016 saat: 04:51)

  Denizin kenarında büyük balıklar var kayaliklardayim şu okadar temiz ki küçük balıklara varana kadar görünüyor. Kayalıklara kumsala iniyorum ve suyun içinde büyük balıklardan yakalıyor bir kaçta ne. Çok çirkin TOP gibi yuvarlak fakat çok büyük bembeyaz bir balık korkutuyor beni.sonra birileri geliyor ve o balığı oldurur sem başka balıkları daha kolay yakalayabilecehomi söylüyor ve bana bahçe makası veriyor.kayalardan tutunup o beyaz cirkin balık olanı karnından kesmeye başlıyorum. Eşşek baligiymis ve eşinde öldürmek gerekiyormuş yok sa ı balık beni lanetlermis diye bişeyler söylüyor adamlar ve ben çok korkuyorum bulamıyorum diğer eşini. Kardeşim geliyor heryer karanlık oluyor ve biz korkup eve kaçıyorum.

 5. Zeynep (24 Mayıs 2016 saat: 05:30)

  Rüyamda halam dayım halamın oglu bulunuyordu bi dere kenarında dinlenirken balıklar suyun kenerında yüzuyorlardi elimi atip tutabiliyordum sonra halamin pğlu dereden kıyıya atmaya başladı ben kıyıdan aldım . Bi poşet vardı içindede bir tsört . Tşortten sesler geldi açtım baktım küçük bir maymun . Onunla ilgilendim sevdim oynadım ve uyandım.

 6. emrah (14 Şubat 2016 saat: 18:24)

  rüyamda dağın üzerinde bir ev var evin üzerinde bir ağaç var. Babam ağacın üzerine halat atıyor ve aşağı doğru çekiyor ağacı yerinden bir hamledee söküyor ve ağacın sökülmesiyle evin bir kısmı yıkılıyor. ve evin içine giriyoruz. evin içerisinden eşiklerden su akıyor aşağıya doğru evin içerisini dolaşırken bir tane balık farkediyorum tutmak için arkasındaa dolaşıyorum birçok balık daha görüyorum ama umursamıyorum o balığın peşinden gidiyorum balığı tam tutarken elimden kayıp biryıkık köşeden aşağıya kaçıyor.

 7. Çağrı kurt (24 Ocak 2016 saat: 22:36)

  Rüyada kendı eviimin misafır oturma odasında küçük bı gol oluşuyor balıklar sudan kaçar gıbı kıyıya doğru gelıyolar ben onları ellen tutuyorum tutarken yanımda kız kardeşimde var balıgın bitanesı sudan çıkıyo olu gıbı ama yüzerek gelıyo elıme aldığımda olumu bu dıyorum balıklar orta boy sonra dışarı çıkıyorum bı an pazarda buluyorum kendımı tuttum balıklar tepsıde aylardan Ramazan ayı balbalıkcıların ıcındenn tanıdık balıkçıyı arıyorum balıgı temızleyıp yemek ıcın sonra görüyorum selam verıyorum ortama selamımı tek o balıkçı alıyo sonra ben daha bıse demeden bana başka balıkçıyı tarıf. Edıyo Oraya gıt orda uyandım balıkçıların önünden geçerken benım tuttuğum balıklardan hıcbırı yoktu benımkıler degısıktı sayısı okadar tutmama rağmen dışarı çıktığımda sayısı 2 di

 8. nur (24 Kasım 2015 saat: 09:45)

  Selamunaleykum rüyamda ev gibi bir yerde yatıyorum oraya deniz dalgaları geliyor ama sakin beyaz köpüklü hafif dalgalar.
  Bu dalgalarla beraber yanıbaşıma balıklar geliyor 20/25cm civarı balıklar bu balıkları ben elimde tutuyorum iki tanesi siyah sonuncusu da sarı renkli olan üç balık tutuyorum.
  Tuttuğum balıkları kucağımda ev sahibine göturüyor gösteriyorum o da yemekte balık hazırlamış oluyor balıkları bir kenara birakiyorum
  Sonra balıklar tavuğa dönüsüp gezinme başlıyor küçük bir tatlı su kanalı oluyor evin önünde o suyun içinde gezinirken sarı renkli olan tekrar balık oluyor yüzerek gelip sarı renkli genç bir horoz u kafasından yakalayıp yutuyor.
  Biraz karışık ama yorulayabilirseniz çok sevinirim saygilarimla.

 9. Sinan (17 Kasım 2015 saat: 15:44)

  Rüyamda denize yakın içi su dolu bidonda içinde iki tane büyük balık vardı balıkçının önüydü burası balıklardan biri içinden denize atlıyordu ve balıkçı bunu görünce üzülüp kızmaya başladı bende denize elimi atıp 3 , 4. Adet orta boy balık koyuyorum bidona ve balıkçıdan ekmek aralarını şakayla karışık bedava istiyorum.

 10. Ayşe (20 Mayıs 2015 saat: 15:26)

  Rüyamda Lys sınavına girmistim sinav cok zordu eve dönüşte ben annem ve babamdık eve yakın bir yerde tertemiz bir suda bir sürü balık vardı ben suya yaklaştıkça sanki balıklar gülümsüyordu ve elimi suya daldırdığımda elimle balık tutuyordum ve sürekli büyük balık tutuyordum ve cok seviniyordum cok mutlu oluyordum

 11. Yasemin (01 Nisan 2015 saat: 13:04)

  Rüyamda bi evin içindeyim ev bi sel geliyo ve suyun üstünde surukleniyordu bı an su azalıyo ev sabıt kalıyo bu sırada balık tutmaya başlıyorum elimle ama cok balık tuttum buyuk küçük 20 ye yakın balık tuttum sonra su yıne yükseldı ev yine suruklenıyo ve korkumdan arkaya bakıyorum 2 tane daha ev suruklenıyo arkamdan o evler bıraz hasarlıydı ama benım bulundugum ev saglamdı ve su temizdi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,