RuyaTabirleri.com

Rüyada Ellerini Görmek

Rüyada ellerini görmek, rüyayı gören kişinin duygularını, düşüncelerini, yaşayış tarzını, doğrularını, yanlışlarını, inandıklarını, reddettiklerini kısacası kendi özünü ifade eder. Rüya sahibinin yarınlarla ilgili niyetlerini, planlarını, arzu ve isteklerini, ulaşmak, sahip olmak ve elde etmek için uğraştıklarını simgelediği şeklinde tabir edilir. Bu rüya sağ el ve sol el diyerek de ele alınıp, yorumlanabilmektedir.

Rüyada Ellerini Kesmek

Rüyayı gören kişinin kendisine vicdan azabı yaşatacak bazı işlere gireceğine ya da kendisine hayır getirecek bazı işleri terk edeceğine, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine işaret eder.

Rüyada Ellerini Yıkamak

Rüyayı gören kişinin tüm kötü alışkanlıklarından ve kendisine zarar veren huylarından uzaklaşacağına, hak yoluna döneceğine, doğruluğu bulacağına bu sayede dertlerinin dermanına, hastalıklarının da ilaçlarına kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin sıkıntıları ve sorunları uçup gidecek demektir.

Rüyada Ellerini Bağlı Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü olaylar yaşayacağına, elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, çaresizliğinin giderek büyüyeceğine ve yaşamına hükmetme gücünü yitireceğine alamet eder. Bunun rüya sahibi için bir süreç olduğu zor da olsa atlatılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ellerini Açıp Dua Etmek

Rüyayı gören kişinin alçakgönüllü, iyi huylu ve iyi kalpli kimse olduğuna, Allah’ın kendisine nasip ettiklerine razı gelmeyi ve onunla mutlu olmayı bildiğine, yeminini ve tövbesini bozmayacak kadar da makbul bir insan olduğuna delalet eder.

Rüyada Ellerini Kirli Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini Allah’tan uzaklaştıracak, toplumda da aykırı, haksız, kötü ve çirkin kılacak bazı yollara sapacağına, günah işleyeceğine, itibar kaybedeceğine ve dışlanmasına neden olacağına alamet eder.

Rüyada Ellerini Çamurlu Görmek

Rüyayı gören kişinin zor işlerde çalıştığına ama helal lokma kazanmanın huzurunu yaşadığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!