RuyaTabirleri.com

Rüyada Elma Ağacı Görmek

Rüyada elma ağacı görmek, makbul olan şeylere delalet eder. Anne baba duası almaya, ekmeğine haram karıştırmamaya, Allah yolunda hayırlı ve güzel ameller işlemeye tabir edilir. Rüyada elma ağacı gören kişi, bin bir çeşit nimete kavuşur, türlü şifalar bulur. Rüyada elma ağacı görmek, iyiliğin ve sevginin sembolüdür. Rüya sahibi vicdan ve iman sahibidir, bu nedenle kötülük nedir bilmez, kötü kişileri hayatında tutmaz. Bu rüya en hayırlı duaların başında gelir. Mutluluk ve kazanç olarak değerlendirilir.

Rüyada Elma Ağacından Elma Koparmak

Rüyasında elmaları elma ağacından kopardığını gören kişinin hayatında kısa süreli ve önemsiz sorunlar olacağına, uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine ve kendisine zaman kaybettireceğine işaret eder. Kısa sürede, hayat yine normal akışına dönecektir.

Rüyada Elma Ağacı Dikmek

Rüya sahibinin hayatından tüm uğursuzlukların, nazarın ve kötülüklerin yok olması ve şansının önündeki tüm engellerin kalkması anlamına gelir. Rüya sahibi için artık çok aydınlık bir hayat yolu vardır.

Rüyada Elma Yemek

Rüya sahibinin işlerinden büyük verim almasına ve hayatında bereket olmasına işaret eder. Rüyasında elma yediğini gören kişinin kısmeti ve bahtı her zaman açıktır diye tabir edilir.

Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüyada yeşil elma görmek, rüya sahibinin ailesinde bazı tatsızlıklar yaşanacağına, bu durumun rüya sahibini telaşlandırıp çok korkutacağına işaret eder. Neyse ki kişinin korktuğu gibi kötü bir şey yaşanmayacaktır.

Rüyada Elma Almak

Rüya sahibinin ticaret yapmak amacıyla bir yere gidip, orada bazı kişilerle görüşeceğine işaret eder. Bu iş istediği gibi sonuçlanırsa kendisi için çok hayırlı ve bereketli olacak demektir.

Rüyada Elma Suyu İçmek

Rüya sahibinin başının en darda olduğunda bile yardımına koşacak gerçek dostları olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Elma Ağacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Deniz (07 Mayıs 2014 saat: 07:28)

    Rüyamda sanki nurla aydınlanmış gibi duran ışık içinde bir elma ağacı gördüm.Üzerinde dalında elmalar vardı.Elmalar pembemsi,beyazımsı alacalı ve çok güzel görünüyorlardı Ahşap bir köprü ile ulaştım(sanki denize uzanan iskele gibiydi köprü)yaklaştım,ağaç bana gülümsüyor gibi geldi,içim mutlulukla doldu ve güzel hislere kapılmama neden oldu.Sonra bu rüyamı rüyamda görümceme anlattım ve sanki elma bahçesi onlarınmış ve oradan yüklü gelir elde ediyorlarmış gibi görmüşüm öyle anlatıyordum.Anlatma nedenimde birlikte gittiğimiz yerin aynı rüyamda gördüğüm yer olduğunu farkedip şaşkınlığına kapılmam neticesi ile oldu.Bu vesile ile anlattım.Ardından bana daha önce sözüm ona vermiş olduğu bir mektubu buldum ve niye okumadığıma hayret ederek hatırlayıp onu okudum.Mektupta cismen ağırca ve beyaz bir kağıda sarılmıştı.Yorumunuzu merak ediyorum,ama rüyam bende iyi hisler uyandırdı.Teşekkür ederim.

  2. cansu (04 Mayıs 2014 saat: 20:54)

    rüyamda pencereden dısarıdaki bahceye bakıyordum (2. kat) bahce yemyeşil ve yeşil elma ağaçlarıyla doluydu. ağaçların üzerinde büyüklü küçüklü bir sürü elma var dı. hatta 1 metre capında olan elmalar bile vardı. insanlar o elmaların bir kısmını koparmıs yiyorlardı. aşırı büyük olanları da dalında dilim dilim kesmişlerdi. tamamen koparmamışlardı.elmaların kesilmiş olan beyaz kısımlarını görebiliyordum. bahçede hiç insan görmedim. sadece rüyamın bir kesitinde insanların başka yerlerde yediğini gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,