RuyaTabirleri.com

Rüyada Elma Ağacı Görmek

Rüyada elma ağacı görmek, makbul olan şeylere delalet eder. Anne baba duası almaya, ekmeğine haram karıştırmamaya, Allah yolunda hayırlı ve güzel ameller işlemeye tabir edilir. Rüyada elma ağacı gören kişi, bin bir çeşit nimete kavuşur, türlü şifalar bulur. Rüyada elma ağacı görmek, iyiliğin ve sevginin sembolüdür. Rüya sahibi vicdan ve iman sahibidir, bu nedenle kötülük nedir bilmez, kötü kişileri hayatında tutmaz. Bu rüya en hayırlı duaların başında gelir. Mutluluk ve kazanç olarak değerlendirilir.

Rüyada Elma Ağacından Elma Koparmak

Rüyasında elmaları elma ağacından kopardığını gören kişinin hayatında kısa süreli ve önemsiz sorunlar olacağına, uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine ve kendisine zaman kaybettireceğine işaret eder. Kısa sürede, hayat yine normal akışına dönecektir.

Rüyada Elma Ağacı Dikmek

Rüya sahibinin hayatından tüm uğursuzlukların, nazarın ve kötülüklerin yok olması ve şansının önündeki tüm engellerin kalkması anlamına gelir. Rüya sahibi için artık çok aydınlık bir hayat yolu vardır.

Rüyada Elma Yemek

Rüya sahibinin işlerinden büyük verim almasına ve hayatında bereket olmasına işaret eder. Rüyasında elma yediğini gören kişinin kısmeti ve bahtı her zaman açıktır diye tabir edilir.

Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüyada yeşil elma görmek, rüya sahibinin ailesinde bazı tatsızlıklar yaşanacağına, bu durumun rüya sahibini telaşlandırıp çok korkutacağına işaret eder. Neyse ki kişinin korktuğu gibi kötü bir şey yaşanmayacaktır.

Rüyada Elma Almak

Rüya sahibinin ticaret yapmak amacıyla bir yere gidip, orada bazı kişilerle görüşeceğine işaret eder. Bu iş istediği gibi sonuçlanırsa kendisi için çok hayırlı ve bereketli olacak demektir.

Rüyada Elma Suyu İçmek

Rüya sahibinin başının en darda olduğunda bile yardımına koşacak gerçek dostları olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: